• Вратарят на Янко Георгиев спаси хубав диагонален удар на Родни Антуи.

68'
  • Мартин Кавдански получи жълт картон за нарушението при дузпата

66'
  • ТРЕТИ ГОЛ ЗА БОТЕВ! Дузпа за Ботев Пловдив. Голмайсторът Вутов беше спънат в наказателното поле от Мартин Кавдански, който получи жълт картон. Тодор Неделев се нагърби с изпълнението и отбеляза

66'
  • Уесли Ната опита удар от далечно разстояние, но прати топката над вратата на Георгиев

63'
  • Ботев получи фаул на около 25 метра от вратата на Джони Пласид. Тодор Неделев стреля, но в ръцете на Пласид

61'
  • Втора смяна за „царете“. Андерсон Коста заменя Антон Карачанокв

60'
  • Малко след това отново гостите имаха голова възможност. Вутов се измъкна от защитата и засече центриране отдясно, но не уцели вратата.

48'
  • Веднага след подновяването на втората част „канарчетата“ пропуснаха златен шанс за трети гол. Голмайсторът Вутов подаде в наказателното поле на Лъчезар Балтанов, който падайки успя да насочи топката към вратата, но защитник на „царете“ успя да изчисти от гол-линията

47'
  • На почивката наставникът на домакините Никола Спасов извърши първа промяна в мача. Георги Минчев замени Венцислав Христов

46'
  • Второто полувреме на стадион „Славия“ започна

46'
  • Край на първото полувреме!

45'
  • Тодор Неделев стреля добре от границата на наказателното поле, но топката премина на сантиметри над напречната греда

44'
  • Бахамбоа отправи хубав удар, но в аут

41'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА БОТЕВ! Голмайсторът Антонио Вутов беше изведен от центъра, след като играч на домакините се опита да върне топката назад, но топката се спря в локва на тревата. Благодарение на скоростта си Вутов успя да надбяга защитата на „царете“ и стреля по посока на вратата на Пласид, за да отбележи втория си гол в срещата – 0:2.

36'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ! Антонио Вутов изведе Лазар в наказателното поле, който обаче си поведе топката силно, но успя да върне към границата на вратарското поле за Вутов, който не уцели топката по-най-добрия начин, но все пак успя да изненада вратаря Пласид за 0:1. Повторенията обаче показаха, че, като че ли топката е преминала с пълния си обем очертанията на терена