• Джонатан Перейра отново е забравен в наказателното поле и шутира опасно, но право в лицето на защитника на "царете" Кавдански

84'
  • Смяна в Царско село - Лесли Де Са заменя Емануил Манев

83'
  • Вратарят на гостите Янко Георгиев е последна преграда пред Андерсон, който от добра позиция не успява да го преодолее.

82'
  • Димитър Костадинов нахлу отдясно, преодоля вратаря на Ботев Георгиев и върна към връхлитащия Манев, но ударът му бе блокиран

77'
  • Поредна смяна в ботев Пд - Шоколаров заменя Реда Рабей

75'
  • Още едва смяна в тима на гостите - Салиф Сисе влиза на мястото на Атанас Илиев

74'
  • Промяна и в Ботев Пд - Филип Филипов влиз, Атанас Чернев излиза

72'
  • Първа смяна в Царско село - Стефан Христов заменя Панайотис Лука

69'
  • Пореден пропуск пред вратата на домакините! Емануел Току извежда Реда Рабей сам срещу Пласид, но се забавя и ударът му е избит от Луис Педро

66'
  • Официално предупреждение и за Реда Рабей, който без топка избута Андерсон Кордейро

64'
  • Голмайсторът на Ботев Пд Атанас Илиев получава жълт картон за реплика срещу съдията Димитър Димитров

63'
  • Жълт картон за капитана на Ботев Пд Виктор Генев за грубо нарушение срещу Андерсон Кордейро

58'
  • Страхотен пробив на Андерсон е спрян с нарушение пред дъгата на наказателното поле на Ботев Пд. Прекият свободен удар бе изпълнен от Емануил Манев, но техничният му шут се отклони от стената и излезе в корнер.

49'
  • Край на първата част

45+2'
  • Пропуск и пред Янко Георгиев! Манев умело задържа топката пред наказателното поле и подаде към свободния Андерсон. Ударът на бразилеца обаче бе в обсега на стража на Ботев Пд и и той изби топката.

45'
  • Отлична изява на Бандаловски, който с майсторски шпагат избива топката от краката на нахлуващия в наказателното поле Атанас Илиев

42'
  • Нов пропуск пред вратата на домакините! Джонатан Перейра получава подарък в непосредствена близост пред Джони Пласид, но ударът му от движение е безкрайно неточен

36'
  • Детинска грешка в отбраната на Царско село предоставя нова възможност за гостите. Маркиньос овладя топката и подаде към Атанас Илиев, но той стреля слабо и право в ръцете на Джони Пласид

32'
  • Далечен удар на Емануил Манев минава над вратата на гостите

30'
  • Жълт картон и за защитника на Царско село Ивайло Марков, който спря обещаваща атаката на Джонатан Перейра

21'
  • Първа опасна ситуация пред вратата на Ботев Пд - хубав шут на Димитър Костадинов е избит в корнер

15'
  • Нов пропуск за гостите! Реда Рабей нахлу отляво в наказателното поле и опита удар покрай излезлия да го пресрещне вратар Джони Пласид. Иван Бандаловски обаче съобразително притича и изби топката.