• 17’ Янис Карабельов
  • 90+5’ Емил Стоев
  • Край на мача във Враца. Краен резултат - 0:2.

90+5'
  • В самото продължение на мача след перфектна контраатака Стоев се откъсна сам зад защитата на врачани и матира Костов за 0:2.

90+5'
  • В 88-ата минита Домовчийски вкара за 1:1 с глава след центриране отдясно на Васев, но голът бе отменен заради засада.

90+2'
  • Домакините получиха правото на нов корнер, но топката бе центрирана слабо на първа греда и бранителите на Славия изчистиха.

87'
  • Последна смяна за Славия. Бенгюзов излиза, а на негово място влиза Узунов.

85'
  • Генов навлезе навътре от фланга и стреля с левия крак, но след рикошет отпката отиде в корнер.

84'
  • Симеон Мечев опита късмета си от далечна дистанция, но без късмет и в аут.

82'
  • Жълт картон и за Георги Вълчев след неразумно влизане в краката на съперников играч.

81'
  • Бенгюзов е официално предупреден след нарушение срещу Вълчев.

74'
  • Симеон Мечев центрира от корнер, но защитата на софиянци се справи.

70'
  • Георги Георгиев получва жълт картон, заради бавене на играта.

69'
  • Нова смяна. Калоян Кръстев излиза, а на негово място влиза Емил Стоев.

67'
  • Даниел Гаджев получава контузия и на негово място влиза Мечев.

66'
  • Смяна за Славия. Тасевски е заменен от Милен Гамаков.

56'
  • Ново официално предупреждение. Този път Ансдреас Васев вижда жълтия цвят на картона.

53'
  • Георги Вълчев стреля много опасно, но Георгиев спаси с вещина. Корнер! Атанасов центрира на първата греда, но Дарко Тасевски изчиства.

52'
  • Втори жълт картон за Попадийн и гостите остават с човек по-малко само минути след началото на втората част.

49'
  • Втора смяна за зелените. Янков излиза и е заменен от Даниел Генов.

48'
  • Първа смяна за домакините. Златински излиза, а на негово място влиза Даниел Гаджев.

47'
  • Георги Димитров дава начало на второто полувреме във Враца.

45+3'
  • Това бе най-интересното от първата част.

45+3'
  • Жълт картон за Попадийн.

45+2'
  • Галин Иванов стреля от далечна дистанция през човек, която рикошира и омекоти удара, който отиде право в ръцете на Костов.

45'
  • Нов свободен удар за домакините. Атанасов центрира и отново отбраната чисти надалеч.

40'
  • Свободен удар за врачани на левия фланг на атаката. Петър Атанасов центира, но топката е избита от защитата.

32'
  • Петър Атанасов опита късмета си с опасен удар от близка дистанция, но Георги Георгиев спаси.

28'
  • Велковски стреля от пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри от лявата греда на Ботев Враца.

25'
  • Янис Карабельов открива резултата във Враца, след като се получи огромна неразбория в наказателното поле на домакините и той бе най-съобразителен и бърз, вкарвайки във вратата за 0:1.

17'
  • Жълт картон за Ангел Лясков, заради опасно влизане в краката на съперник.

16'
  • Дарко Тасевски изпълни корнер, от който обаче не последва опасност за врачани.

13'
  • Калоян Кръстев отправи опасен удар по посока на вратата на домакините, но той излезе в аут.

9'
  • Топката бе центирана от пряк свободен удар в наказателото поле на врачани, но домакините изчистиха без проблем.