• 45+1’ Димитър Буров
  • 58’ Даниел Генов
  • Край! Това бе всичко от стадион "Христо Ботев" във Враца!

90+4'
  • Голмайсторът на второто попадение - Даниел Генов, отстъпи мястото си на Ивайло Михайлов.

90+3'
  • 4 минути добавено време!

90'
  • Стефан Каменов се появи в игра на мястото на Димитър Илиев.

86'
  • Николай Минков също получи жълт картон.

83'
  • Билал Бари напусна терена, а на негово място влезе Ивелин Илиев.

81'
  • Само три минути след като се появи на терена Даниел Гаджев си заслужи официално предупреждение.

77'
  • И другият асистент в срещата - Том, излезе и отстъпи мястото си на Даниел Гаджев.

74'
  • Шанс! Красимир Костов спаси удар с глава на Билал Бари, който овладя центрирането на Николай Минков. Последва удар с глава на Йордан Йорданов, който обаче излезе в аут.

68'
  • Сергей Георгиев замени Владимир Айтов за Монтана.

68'
  • Асистентът за второто попадение - Петър Атанасов, отстъпи мястото си на Юлиан Ненов.

66'
  • ГООООООЛ!!! Петър Атанасов напредна на скорост в половината на Монтана и пусна страхотно подаване към Даниел Генов, чийто удар премина безмилостно покрай Благой Макенджиев.

58'
  • Даниел Генов получи топката от Владислав Узунов и напредна в наказателното поле, но страничният рефер отсъди засада.

55'
  • Христо Златински влезе на мястото на Педро Лагоа.

46'
  • Начало на второ полувреме!

46'
  • 45+2'
  • Вълнуващ край на първата част на стадиона във Враца!

45+2'
  • 45+1'
  • ГОООООЛ!!!! Том отправи перфектен пас към Димитър Буров, който връхлетя в наказателното поле и прониза далечния ъгъл на вратата, пазена от Благой Макенджиев.

45+1'
  • Малшанс! Тони Тасев навлезе в наказателното поле и отправи изстрел, който бе отразен от Красимир Костов. При добавката обаче единствено лявата греда спаси домакините от попадение във вратата им.

43'
  • Алассане Н'Диайе не остана по-назад и също бе официално предупреден.

29'
  • Владислав Узунов не успя да затрудни Благой Макенджиев след изпълнението от свободен удар. Футболистът на Ботев Враца хитро промуши топката под подскочилата стена, но стражът бе подготвен.

28'
  • Йордан Йорданов получи официално предупреждение за действията си срещу Даниел Генов.

27'
  • Пропуск! Първи шанс и за домакините, който бе пропилян от Алассане Н'Диайе, след като не успя да уцели вратата на гостите след удар с глава отблизо.

23'
  • Удар! Тони Тасев отправи страхотен прехвърлящ пас към Николай Минков, който оставен напълно свободен, шутира към вратата на Ботев Враца. Красимир Костов обаче отново се отчете със страхотна проява.

18'
  • Билал Бари напредна в наказателното поле и върна към Борислав Балджийски, който обаче бе затворен от противниковата защита и не съумя да продължи атаката.

17'
  • Янко Ангелов центрира от свободен удар и изпрати топката в наказателното поле на домакините, но нито един негов съотборник не успя да засече топката.

14'
  • Шанс! Първият точен удар в срещата бе за гостите, след като Янко Ангелов отправи мощен шут към вратата на Красимир Костов, но стражът отрази.