• 90+3’ (д) Каули Оливейра
Класиране
  • Край на мача!

90+4'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Каули Оливейра реализира почетно попадение за "орлите" от дузпа.

90+3'
  • ТРЕТИ ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Домакините увеличиха своята преднина, след като Петър Атанасов получи центриране отляво и сложи крака си по топката, която влетя във вратата на Ренан.

84'
  • Златински влиза на мястото на Лагоа.

81'
  • Смяна в Ботев - влиза Том, излиза Валери Домовчийски.

66'
  • ГРЕДА ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Даниел Генов и Петър Атанасов останаха срещу Терзиев и Григоре. Генов отправи удар с вътрешната част на крака си, а кълбото се отби в левия страничен стълб на Ренан.

64'
  • Жълт картон за Венцислав Керчев.

63'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Доминик Янков, излиза Текпетей.

59'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Алекс Сантана, излиза Анисе.

59'
  • Удар! Владислав Узунов стреля от средна дистанция затрудни Ренан, но той изби встрани.

58'
  • Жълт картон за Каули Оливейра.

56'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Домакините удвоиха актива си чрез Даниел Генов. Първо Ндиайе надскочи Абел Анисе и стреля с глава, но Ренан отби топката. Тя се върна в Генов, който с десния крак прониза бразилеца.

47'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част!

45+2'
  • Удар на Каули Оливейра от фаул, но топката премина над напречната греда на Красимир Костов.

45+1'
  • Две минути добавено време.

• ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Домакините откриха резултата, след като Даниел Генов центрира отдясно за Домовчийски. Той избяга от Сисиньо и засече топката от няколко метра, правейки безпомощен Ренан.

43'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Стефан Баджи, излиза Швиерчок.

42'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Владислав Узунов, излиза Гаджев.

41'
  • Удар! Сисиньо центрира остро отдясно към Швиерчок. Той се размина с топката и тя отиде вляво за Чибота, но той не успя да отправи точен удар от легнало положение - аут.

40'
  • Удар! Валери Домовчийски стреля силно от дъгата на наказателното поле, но топката бе парирана от гърба на Георги Терзиев.

37'
  • Втори жълт картон, следователно червен, за Светослав Дяков, който изгуби контрола върху топката, а Генов открадна. Дяков задържа с две ръце Генов и реферът Попов изгони опитния благоевградчанин.

33'
  • Жълт картон за Валери Домовчийски.

31'
  • Чибота проби отляво и навлезе към наказателното поле. Конгоанецът нанесе удар, който мина покрай вратата.

27'
  • Жълт картон за Димитър Буров от Ботев Враца.

23'
  • Текпетей отправи много силен удар от далечна дистанция, но топката не намери очертанията на вратата на Ботев Враца.

23'
  • Шанс! Ботев Враца създаде поредното си нападение отдясно. Даниел Генов пусна чудесен пас към Петър Атанасов, но с блестящ шпагат Гоерги Терзиев изчисти в корнер и спаси шампиона от сигурен гол във вратата му.

14'
  • Жълт картон за Светослав Дяков, който влезе много остро в краката на Даниел Гаджев.

11'
  • Шанс! Страхотен рейд отдясно на Петър Атанасов, а звездата на Ботев пусна остър успореден пас за Даниел Генов. Драгош Григоре сложи крака си преди тя да стигне до Генов, а топката премина опасно близо встрани от вратата, пазена от Ренан.

7'
  • Удар! Бърнард Текпетей отправи мощен диагонален удар отляво с десния крак, но Венцислав Керчев сложи крака на пътя на топката.

5'
  • В първите минути на мача се изля много сериозен дъжд над стадион "Христо Ботев".