• Баджи влиза, излиза Горалски в състава на Лудогорец

61'
  • Шут на Домовчийски, топката излиза в аут

60'
  • Пряк свободен удар за Ботев Враца, след разбъркване  и удар с глава на Домовчийски, топката се отклони от гредата, а след това беше маркирана засада на Керчев при удар на Гаджев.

58'
  • Жълт картон за Манолев

57'
  • Чибота центрира към Швиерчок, той стреля, Костов улови

55'
  • Жълт картон за Ивайло Михайлов от Ботев Враца

55'
  • Петър Атанасов е фаулиран от Яцек Горалски около центъра на терена.

49'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Чебота стреля в аут след опасна атака на Лудогорец

45+1'
  • Швиерчок опита удар към вратата на Костов, не сполучи да нанесе точен удар и вратарят на Ботев улови.

45'
  • Жълт картон за Георги Вълчев от Ботев Враца

40'
  • Жълт картон за Ренан

39'
  • Опасна атака на Ботев Враца, Гаджев стреля много неточно в аут

38'
  • Шут на Миланов, топката се отклони от бранител на шампионите

37'
  • Жълт картон за Даниел Гаджев

35'
  • Центриране отдясно към наказателното поле на Лудогорец, Домовчийски не съумя да вкара във вратата на гостуващия тим.