• Край на мача във Враца.

90+4'
  • Шести корнер за домакините.Уелингтон изпълни, но защитата на "драконите" изчисти смело напред.

90+2'
  • Продължението на срещата е 3 минути.

90+1'
  • Още една смяна за Дунав. Стефан Христов излиза, а Митко Русанов влиза.

90'
  • Ивайло Михайлов вижда жълтия цвят на картона след опасно влизане в краката на противников играч.

86'
  • Отново Доминик Янков си освободи място за стрелба, след като се освободи от няколко играчи на съперника и пробва удар, но той бе твърде слаб и Макенджиев улови.

85'
  • Нова смяна за Ботев. Лясков излиза, а на неговото място влиза Андреас Васев.

79'
  • Ненов отстъпва мястото си на Петко Цанков

78'
  • Валери Домовчийски бе намерен в наказателното поле и шутира, но Кавалканте блокира - корнер. След него обаче Макенджиев улови с вещина.

76'
  • Зехиров се засили при последвалия свободен удар, но изпрати топката над вратата.

71'
  • Свилен Щерев получава жълт картон за нарушение срещу Уелингтон.

70'
  • Доминик Янков напредна отляво, финтира бранител и стреля, но в ръцете на Макенджиев.

66'
  • Първа смяна за русенци. Григор Долапчиев отстъпва мястото си на Симеон Иванов.

62'
  • Трета смяна за домакините. Даниел Генов влиза на мястото на Чавдар Ивайлов.

60'
  • Втората смяна е Н'Диайе за Янков.

48'
  • Първа смяна за врачани. Атанасов излиза, а Михайлов влиза.

47'
  • Първи съдийски сигнал за второто полувреме.

45+2'
  • Това бе всичко за първата част във Враца.

45+2'
  • Лазаров центрира от пряк свободен удар, но защитата на домакините се справи с опасността.

45+2'
  • Жълт картон за Лясков след грубо влизане в краката на съперник.

45+1'
  • Притежанието на топката към момента е 63% за домакините, 37% за гостите.

44'
  • Зехиров подаде на Атанасов в десния край на наказателното поле и вторият шутира по диагонала, но в аут.

39'
  • Валери Домовчийски засече подаване по земя отляво на Петър Атанасов в пеналтерията, но стреля слабо в Макенджиев.

29'
  • Ненов центрира от десния фланг в наказателното и Исаевски налетя на топката с глава, но изстрелът му профуча агонизиращо близо до дясната греда на Костов.

27'
  • Лясков бе намерен на удобна позиция в наказателното поле от Домовчийски, но опитът му да намери вратата бе несполучлив.

25'
  • До момента Ботев Враца изглежда притеснен и скован, позволявайки съперникът да атакува необезпокоявано през центъра и по десния фланг.

13'
  • Юлиан Ненов центрира от десния фланг към Стефан Христов, но ударът му мина встрани от очертанията.

11'
  • Първо статично положение за домакините. Топката бе насочена към втората греда, където играч на врачани я отклони към центъра, но там тя стана лесна плячка за отбраната на гостите.