90+2'
  • Георги Вълчев изравнява за падоста на феноветеъна Ботев. Резервата Будинов отклони центриране от фаул и Вълчев с глава отблизо направи безпомощен Дюлгеров.

90+1'
  • 89+5'
  • Страхотна изява на вратаря на Черно море Иван Дюлгеров, който запазва мрежата си суха .

88'
  • 84+5'
  • След влизането на Будинов  и излизането на Попов домакините заиграха в система 3-5-2, но засега резултатът е няколко мелета в наказателното поле на варненци.

84'
  • Йонуц Нягу заменя Аристоте Ндонгала в състава на Черно море.

80'
  • Нападателят на Ботев Мирослав Будинов сменя централния защитник Апостол Попов.

75'
  • Жълт картон за защитника на Черно море Мирослав Енчев, който игра непозволено във въздушен двубой.

72'
  • Жълт картон за Венцислав Керчев, който спъна отзад Виктор Попов.

70'
  • Първа смяна в Черно море - излиза Мартин Минчев, влиза Алваро Жордао Кардо.

69'
  • Грешка на Керчев от Бон извежда Родриго на удобна позиция, но той шутира над вратататев

66'
  • 65'
  • Хубав удар на Даниел Генов е спасен от вратаря на Черно море Дюлгеров.

64'
  • Този път Валери Домовчийски притеснява защитата на Черно море с елегантни финтове, но "моряците" се справят.

63'
  • Току-що влезлият Доминик Янков внася напрежение пред вратата на гостите - ударът му обаче е спасен от вратаря Дюлгеров.

61'
  • Втора смяна за домакините - взетият под наем наскоро от Лудогорец Доминик Янков влиза вместо Гаджев.

58'
  • Домакините още не могат да се отърсят от шока, който ги връхлетя секунди преди почивката и трудно организират смислени атаки към вратата на "моряците".

55'
  • Смана в Ботев - Петър Атанасов влиза на мястото на Милан Вушорович

46'
  • Начало на второто полувреме

45+2'
  • 45+2'
  • Черно море повежда с гол на Исмаил Иса.

45+1'
  • Георги Вълчев пропуска най-добрата голова възможност през първата част. Оставен непокрит, отблизо той стреля в ръцете на вратаря на варненци.

45+1'
  • Родриго завъргия защитника на домакините Илия Миланов в наказателното поле, но опитният Апостол Попов отново е там, където трява, и избива топката.

43'
  • Много предвидливо излизане извън наказателното поле на вратаря Костов, който стига първи до топката и с глава я избива пред погледа на Мартин Минчев

40'
  • 20-ина души са пропътували разстоянието от Варна до Враца, за да подкрепят любимия Черно море

30'
  • Най-добрата ситуация за гол в мача. Исмаил Иса се измъква отляво, нахлува в наказателното поле и връща отличен пас към Мартин Минчев, който шутира без забавяне, но застаналият зад вратаря Костов Апостол Попов избива топката.

28'
  • Варненци изнесоха играта далеч от своята врата и все по-често поглеждат към вратата на Ботев.

22'
  • Жълт картон за защитника на Черно море Димитрис Хантакиас за грубо влизане в краката на Даниел Генов.

21'
  • Най-активният в състава на гостите Мартин Минчев отправя първия точен удар към вратата на домакините, но той не затруднява Костов

20'
  • Индивидуален пробив на Мартин Минчев завършва с неточен удар към вратата на Ботев Враца. Егоизмът, който прояви младока в тази ситуация, ядоса треньора Илиан Илиев.

18'
  • В първия четвърт час домакините са по-активният отбор на терена и имат предимство по отношение на притежаването на топката, но така и  не успяват да затруднят сериозно вратаря Дюлгеров.

16'
  • Нови главоболия за варненската защита. Създава ги защитникът Венцислав Керчев, който се измъква след центриране от фаул, но ударът му не намира рамката на вратата на Черно море.

11'
  • Първо опасно слизане към вратата на Черно море - силният шут на Георги Вълчев обаче рикошира в защитник на гостите и улеснява вратаря Дюлгеров, който лови топката с лекота