• 3’ Аласане Н'Диайе
  • 27’ Петко Ганев
  • 64’ Илия Миланов
  • 19’ Светослав Ковачев
  • Главният съдия Радослав Гидженов даде последния съдийски сигнал за този мач и Ботев Враца спечели с 3:1 над Арда.

90+4'
  • Добра възможност за Ботев! Ивайло Михайлов стреля от дистанция в ръцете на Иван Караджов.

90+2'
  • Илиша Сам получи жълт картон заради грубо и неспортменско влизане в краката на Петко Ганев

89'
  • Пред Илиша Сам се откри отлична възможност в наказателното поле, но нападателят стреля покрай вратата.

86'
  • Нов отличен шанс за Ботев! Петър Атанасов центрира от ъглов удар, където Петков Ганев се извиси над всички и стреля с глава, но ударът му попадна в десния страничен стълб.

83'
  • В игра за домакините се появява Андреас Васев, а от игра излиза Атанас Зехиров

83'
  • Стамен Белчев прави последната си промяна в мача. На мястото на Дарен Сидоел се появява Румян Ховсепян.

80'
  • Жълт картон получи резервата Ивайло Михайлов за грубо влизане в кракта на Лукас Мартинс

75'
  • В игра за домакините се появява Валери Домовчийски на мястото на Том.

72'
  • Петър Атанасов бе изведен зад гърба на защитата на Арда от Аласане Н'Диайе. Крилото стреля, но Караджов спаси.

68'
  • В игра за домакините се появи Ивайло Михайлов за сметка на Владислав Узунов.

67'
  • Защитникът на Арда Илиас Хасани получи жълт картон за грубо нарушение в краката на Том.

66'
  • Гол! Домакините реализираха трето попадение. Том центрира отлично в наказателното поле от ъглов удар, където непокритият Илия Миланов реализира с глава.

64'
  • Нов шанс за гостите! От последвалият ъглов удар Зоран Гаич игра с глава на близката греда, но изстрелът му премина над напречната грда.

62'
  • Отлична възможност за Арда! Спас Делев изведе отлично Светослав Ковачев зад гърба на защитата. Крилото веднага центрира в наказателното поле, където Румен Руменов стреля, но капитанът на Ботев Враца реагира отлично и изби в ъглов удар.

62'
  • Още една промяна при гостите. Мястото си на терена отстъпва Емила Мартинов, а на негово място в игра се появява Илиша Сам.

60'
  • Играта за Арда напуска Александър Георгиев за сметка на Лукас Мартинс

59'
  • Матеус Леони получи жълт картон за нарушение в центъра срещу нападателя на домакините Даниел Генов.

53'
  • Начало на втората част!

45+1'
  • Край на първата част на двубоя във Враца.

45+1'
  • Страхотен удар! Нападателят на Арда Спас Делев реши да стреля директно от фаул от около 30 метра, при което принуди Христо Митов да се намеси решително и леко да закачи топката, която срещна гредата зад него.

36'
  • Гол! Ботев Враца отново поведе. Том центрира от фаул в наказателното поле, където отбраната на Арда не успя да реагира добре, от което се възползва Петко Ганев. Бранителят бе изведен от Аласане Н'Диайе и остана сам срещу Караджов хладнокръвно отбеляза.

27'
  • Веднага след изравнителното попадение за гостите, Ботев можеше отново да излезе напред в резултата. Петър Атанасов намери Даниел Генов на границата на наказателното поле. Крилото овладя и стреля на метър покрай левия страничен стълб на Иван Караджов.

21'
  • Гол! Арда изравни резултата. Светослав Ковачев бе изведен зад гърба на защитата. Крилото надигра притичалият да го спре Венцислав Керчев и останал очи в очи с Христо Митов реализира в долния десен ъгъл

19'
  • Шанс за домакините! Ангел Лясков проби отлично отляво и центрира на задната греда, при което Том стреля с глава, но над напречната греда.

15'
  • Пред домакините се откри добра възможност след бърза контраатака. Владислав Узунов бе оставен на чиста стрелкова позиция, но халфът не успя да нанесе точен удар към вратата на Караджов и топката излезе в аут.

12'
  • Гол! Ботев Враца откри резултата. Том центрира от ъглов удар. Илия Миланов се пребори в наказателното поле и подаде към Аласана Н'Диайе, който отблизо с глава реализира в долния ляв ъгъл на Караджов.