• Последен съдийски сигнал на Николай Йорданов за край на двубоя във Враца

90+4'
  • Тактическа смяна в Арда - на мястото на Светослав Ковачев се появява Иван Тилев

90+2'
  • Страхотна възможност за гол бе пропиляна от домакините. Прострелно центриране на Атанас Зехиров отдясно хвана неподготвена защитата на Арда, но Домовчийски и Генов се разминаха с топката във вратарското поле.

88'
  • Смяна в Арда! Радослав Василев излиза, вместо него на терена вече е Ловре Кнежевич

84'
  • Жълт картон и за Деян Лозев, който влезе глубо в краката на резервата на Ботев Вр Чавдар Ивайлов

84'
  • Късметът отново е на страната на домакините! С отлична работа в атака Ради Василев увлече няколко защитници и върна към Емил Мартинов, но ударът му не намери очартанията на вратата

82'
  • Пропуск и за Ботев Враца! Петър Атанасов центрира от корнер в наказателното поле, където най-високо скочи Илия Миланов, но топката премина над вратата.

78'
  • Първа смяна и в Арда! Румен Руменов отстъпва мястото си на Милен Желев

71'
  • Още една промяна в Ботев Враца - излиза Юлиан Ненов, влиза Димитър Буров

70'
  • Пореден жълт картон в мача! Този път официално е предупреден халфът на Арда Румен Руменов за нарушение срещу Даниел Генов.

65'
  • Пореден пропуск за гостите! Светослав Ковачев се възползва от разсеяната игра на защитата на домакините, нагласи си топката и шутира силно по земя, но топката мина покрай вратата.

62'
  • И още една смяна в тима на домакините - Чавдар Ивайлов заменя Педро Лагоа

61'
  • Първа смяна в Ботев Враца - Уелингтон Брито да Силва отстъпва мястото си на Петър Атанасов

61'
  • Жълт картон и за Даниел Генов за грубо нарушение срещу Деян Лозев.

50'
  • Арда остава с 10 души! Капитанът Пламен Крумов получава втори жълт картон за задържане на Даниел Генов.

48'
  • Съдийски сигнал за начало на второто полувреме

45+2'
  • Край на първата част

45+2'
  • Първи ъглов удар за Ботев Враца в края на първата част

45'
  • Още едно официално предупреждение и то е за капитана на гостите Пламен Крумов.Жълтият картон е заради неспортсменско поведение на защитника на Арда.

44'
  • Жълт картон за треньора на Ботев Враца Антони Здравков.Реферът Николай Йорданов предупреди официално наставника на домакините заради невъздържаното му поведение край тъчлинията. Той скочи срещу съдиите заради неотсъдена според него засада на играч на гостите.

41'
  • Капитанът на домакините Валери Домовчийски овладява топката в наказателното поле и връща към Юлиан Ненов, който шутира високо над вратата на Арда

37'
  • Жълт картон за симулация получава бразилецът от Ботев Враца Уелингтон Брито да Силва-Том

32'
  • Отлично включване на Деян Лозев отдясно завърши с прецизно центриране към Коконов, но ударът му с глава бе разочароващ за феновете на Арда

30'
  • Нов пропуск за Арда! Иван Коконов се освобождава от защитник на врачани и отправя хубав удар към вратата на домакините, но Краси Костов внимава и с ефектен плонж избива в корнер

22'
  • Даниел Генов опитва да изненада вратаря на Арда Васил Симеонов, но без успех

15'
  • Медицинският екип на Арда влиза на терена да окаже помощ на Деян Лозев, който бе уцелен с топката в лицето

11'
  • Първи жълт картон в мача - получава го Емил Мартинов от Арда за задържане на Владислав Узунов.

9'
  • Пропуск за Арда! Светослав Ковачев нахлу мощно отдясно и върна към връхлитащия Ради Василев, който шутира без забавяне, но топката профуча над вратата.

6'
  • Първи ъглов удар в срещата и той е в полза на гостите. Центрирането обаче прехвърля купа от играчи в наказателното поле на Ботев Враца и топката излиза в аут.