• ЦСКА откри резултата с попадение на Соу след отличен пас на Мазику.

• Нова греда за Славия. Георги Вълчев с глава прати топката в напречната греда на вратата и излезе в аут.

• Корнер за Славия, не се получи опасност за Бусато

14'
  • Радослав Кирилов отправи интересен удар към вратата на Бусато, топката се удари в гредата и се върна в полето

11'
  • Опасна атака за Славия, Ради Кирилов получи отличен пас в наказателното поле и стреля, но Синклер беше на ниво и изчисти в корнер, след изпълнението му не последва опасност за ЦСКА

10'
  • Центриране в наказателното поле на ЦСКА, играч на "белите" е в положение на засада.