• Четири минути добавено време на двубоя

90'
  • Последна смяна на гостите. Милен Стоев влиза на мястото на Дарен Сидоел

88+4'
  • Славия връща един гол и резултата вече е 2:3! След центриране Калоян Кръстев свали топката на границата на наказателното поле с крак към Владислав Узунов, който с много силен и точен удар не остави шансове на Иван Караджов

86'
  • Втора смяна и за домакините. Владислав Узунов влиза на мястото на Венцислав Бенгюзов

83'
  • Гол за Арда! Илиша Сам вкарва от дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. Белгиецът стреля силно, Георгиев успя да закачи топката, но не успя да спре да влети във вратата му

81'
  • Втора смяна за гостите. Терена напуска Спас Делев, заменен е от Атанас Кръстев

73'
  • Жълт картон за Илиша Сам от Арда

73'
  • Първа смяна и за Славия. Калоян Кръстев влиза на мястото на Цветелин Чунчуков

69'
  • Хубав изстрел на Славчо Шоколаров, Иван Караджов успява да отбие

65'
  • Първа смяна в двубоя и тя е за Арда. Илиша Сам влиза на мястото Радослав Василев

60'
  • Хубав изстрел на Чунчуков и след намесата на Иван Караджов топката среща левия страничен стълб на вратаря на Арда

58'
  • Директен червен картон за и за Димитър Велковски, заради спречкването с Деян Лозев

55'
  • Втори жълт и съответно червен картон за Деян Лозев

55'
  • Огромен пропуск за Славия! Цветелин Чунчуков стреля от бялата точка, но Иван Караджов отгатна накъде ще бъде изстреляна топката и майсторски изби

52'
  • Жълт картон за Дарен Сидоел за нарушението срещу Чунчуков при дузпата

51'
  • Начало на втората част на срещата на стадиона в Овча Купел

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 1:2

45+3'
  • Две минути добавено време на първата част

45'
  • Много неточен изстрел на Венцислав Бенгюзов

45'
  • Славчо Шоколаров засече едно подаване в наказателното поле на Арда, но прекалено слабо и Караджов улови без проблеми

42'
  • Втори гол за Арда и резултата вече е 1:2! Радослав Василев беше изведен много хубаво зад защитата на домакините, финтира Хуманес и с прецизен удар по земята отбеляза в долния десен ъгъл на Георгиев