• Невероятен пропуск на опитния Галин Иванов! Той бе намерен отлично в наказателното поле от Лазар Марин, овладя като за учебник и шутира, но топката профуча над вратата.

• Промяна и в състава на Монтана - Михаел Орачев заменя Янко Ангелов

76'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - Ангел Бастунов влица, Ангел Лясков излиза

75'
  • Мощен пробив на Николай Минков отляво през разредената защита на гостите завършва с подаване по земя към Стефан Каменов, но той не успява да стигне до топката

71'
  • Първа смяна и в Монтана - Реян Сенхаджи заменя голмайстора до момента тони ТасеТ

70'
  • Още една промяна в тима на гостите - Димитър Савов отстъпва мястото си на Венцислав Василев

65'
  • Монтана остава с 10 души! Сергей Георгиев получава втори жърт картон за нарушение срещу Лазар Марин

61'
  • Давид Кики опитва изненадващ удар от над 30 метра, но топката инава далеч от вратата

60'
  • Жълт картон и за Сергей Георгиев от Монтана

53'
  • Първа смяна в мача и тя е в ЦСКА 1948 - Димитър Митков влиза на мястото на Денислав Александров

46'
  • Начало на второто порувреме

46'
  • Край на първата част на стадион "Огоста"

45+1'
  • След удар на Лазар Марин в наказателното поле на Монтана настъпва суматоха, при която Симеон Петров намира начин да вкара топката топката зад гърба на Макенджиев, но асистент-съдията вдига флага за засада на Галин Иванов. Според рефера Петров е отклонил шута на Марин преди топката да стигне до капитана на ЦСКО 1948.

44'
  • Жълт картон за Николай Минков от Монтана, който влезе грубо в краката на десния защитник Димитър Савов край тъчлинията

44'
  • Нова добра атака на Монтана - капитанът Иван Михов с дълъг пас извежда Давид Кики на левия фланг, който овладява добре и центрира опасно, но Наумов внимава и пресича подаването

39'
  • Неуверена намеса на вратаря на Монтана Макенджиев при центриране на Шопов от фаул, но гостите не се възползват от нея

35'
  • 1:0 за Монтана! Тони Тасев е безпощаден от бялата точка и не остави шансове на Наумов. Дузпата бе изработена отново от Тасев, който бе съборен от Георги Русев пред погледа на рефера Васимир Ел Хатиб

22'
  • Страхотна намеса на Даниел Наумов запазва нулевото равенство в Монтана. Николай Минков изведе на отрична позиция Давид Кики и той шутира без забавяне, но стражът на гостите се разпъна и изби, като топката се отклони и от напречната греда