• Козмин Моци получава жълт картон за нарущение срещу Домовчийски

89'
  • Резервата Якуб Швиерчок вкарва втори гол за 6:0. Полякът е изведен очи в очи с Христо Митов, финтира го и хладнокръвно праща топката в мрежата на гостите

82'
  • Якуб Швиерчок бележи пети гол във вратата на гостите. Полякът се разписва отблизо, след като завърши хубава атака отдясно на Икоко и Вандерсон. Принос за попадението имаше и Каули Оливейра, който отклони с пета топката към поляка

78'
  • Жълт картон за Ангел Лясков за закъснял шпагат

70'
  • Героят за Лудогорец Марселиньо напуска под аплодисментите на публиката, неговото място е заето от Мавос Чибота

69'
  • Абел Анисе бележи четвърти гол за Лудогорец, но по-голямата заслуга е на Кали Оливейра, който проби отдясно и с перфектно центриране намери съотборника си от Мадагаскар

65'
  • Само минута след като се поями в игра Даниел Гаджев получи жълт картон за грубо влизане отзад

62'
  • Швиерчок заменя един от голмайсторите Кешеру

62'
  • Дебютиращият за Ботев Враца Владислав Узунов отстъпва мястото си на Даниел Гаджев

60'
  • Клаудиу Кешеру прави резултата класически, пращайки с глава топката в мрежата на врачани от 1 м. Той получи пас от Козмин Моци, който с глава продължи центриране отдясно

57'
  • Вандерсон получи жълт картон за симулация, след като се опита да си спечели дузпа

53'
  • Официален дебют за новата звезда на Лудогорец Каули Оливейра. Той влиза на мястото на Жоржиньо, който стресна спортно-техническия щаб на Лудогорец, след като се свлече на терена и се хвана за левия крак

51'
  • Начало на втората част на "Хювефарма Арена"

45+4'
  • 45+4'
  • 45'
  • Отново Марселиньо е в прегръдките на съотборниците си. Поредният добър пробив на Икоко отдясно завършва с центриране по земя към Кешеру, който колегиално пусна топката към намиращия се в по-удобна позиция за стрелба Марселиньо. Ударът на бразилеца влезе в мрежата за втори път не и без съдействието на вратаря Христо Митов, тъй като топката бе в неговия обсег, но той не можа да я избие

43'
  • Първи точен удар в мача за Ботев Враца, след като капитанът Домовчийски шутира извън границите на наказателното поле право в ръцете на Пламен Илиев

43'
  • Фрапантен пропуск на Клаудиу Кешеру, който не успя да уцели вратата от точката на дузпата. Румънецът получи перфектно центриране от Джордан Икоко отдясно и шутира от движение, но доста неточно.

39'
  • Жълт картон за Ангел Лясков от Ботев Враца за нарушение в атака срещу Джордан Икоко

36'
  • Голмайсторът на Лудогорец Клаудиу Кешеру опитва атрактивен удар от въздуха, но топката минава встрани от вратата

34'
  • Отново след пас на Светослав Дяков Марселиньо опитва да изненада вратаря Митов, но шутира прво в ръцете на стража на Ботев Враца

32'
  • Георги Терзиев от Лудогорец получава първия жълт картон в мача

27'
  • Добра атака на Ботев Враца внесе напрежение пред вратата на Лудогорец. Владислав Узунов получи хубав пас от Даниел Генов, но ударът му бе блокиран от Георги Терзиев

22'
  • Петър Атанасов от гостите не успя да се възползва от разсеяна игра на Джордан Икоко в наказателното поле на домакините. Десният бек на Лудогорец обаче бързо поправи грешката си.

20'
  • Марселиньо открива резултата в Разград след асистенция на капитана Дяков. Бразилецът с български паспорт бе оставен непокрит в наказателното поле и с глава насочи топката в левия долен ъгъл на вратаря Христо Митов