• Хубава атака отляво на Иван Йорданов е продължена към Кешеру, който от аутлинията връща топката пред вратата на гостите, но Йордан Йорданов изчиства в корнер

43+11'
  • Десният бек на Лудогорец Икоко центрира към Десподов, който опитва интересен удар с лава, който обаче е неточен

40+7'
  • Тежък сблъсък в средата на терена между Иван Йорданов и Радослав Терзиев налага влизането на медицинските екипи на терена. Левият защитник на Лудогорец се изправя първи, а по всичко личи, че играта ще продължи и играчът на гостите

34'
  • Халфът на Монтана Владимир Айтов шутира от границата на наказателното поле, но право в ръцете на стража на домакините

31'
  • Още един пропуск на Кешеру! Отличен пробив на Десподов по десния фланг давърши с хубаво центриране към нападателя, който шутира от движение, но в аут.

27'
  • Фрапантен пропуск на Кешеру! Грешка в защитата на гостите изведе румънецът очи в очи с Марио Кирев, но стражът на Монтана не позволи да бъде преодолян, избивайки с крак