• Тауата с втора асистенция за вечерта. Отново центрира остро от левия фланг, намирайки свободния Чибота, който завъртя топката с десния крак по фирмен начин и я прати в горния ляв ъгъл на Пиргов.

88'
  • 18-годишният Петър Петров прави своя дебют за Локомотив Пловдив, заменяйки Акиниеми.

85'
  • Умарбаев опита шут, но Терзиев го блокира - корнер. Цветанов праща топката на първа греда, но тя е изчистена от Икоко.

84'
  • Дан Битон пък заменя Каули Оливейра.

83'
  • Нова двойна смяна за Лудогорец. Антон Недялков излиза, Станислав Манолев влиза.

82'
  • Николаев опита далечен изстрел, но твърде неточно и твърде високо.

80'
  • Димо Бакалов заменя последния към момента голмайстор Жоржиньо.

78'
  • Жоржиньо бе оставен непокрит в центъра на пеналтерията и от близко разстояние засече подаване отляво на влезлия преди минути Тауата за 5:1.

75'
  • Малонга пое по страхотен начин топката в наказателното поле, но вместо да стреля продължи напред и ъгълът му бе минимизиран от Владислав Стоянов - аут.

73'
  • Голмайсторът Вандерсън пък излиза, а на негово място Талеб Тауата влиза.

71'
  • Първи смени и за Лудогорец. Анисе отстъпва мястото си на Светослав Дяков.

70'
  • Муслимович получи топката при нахлуването си в наказателното поле и с мощен шут по диагонала разстреля Владислав Стоянов за 4:1.

68'
  • Жоржиньо овладя центрирана топка от левия фланг в наказателното поле и пробва късмета си с левия крак, но високо над вратата.

66'
  • Умарбаев заменя Витанов.

61'
  • Нова двойна смяна за гостите. Салинас отстъпва мястото си на Карагерен.

60'
  • Жоржиньо опита удар от далечна дистанция, но Томашевич блокира - корнер. След него обаче не последва нищо опасно.

57'
  • Акиниеми получи жълт картон заради непозволена игра срещу Вандерсон.

56'
  • Корнер за гостите. Момчил Цветанов центрира на първата греда, но защитата на разградчани изчисти бързо.

55'
  • Втората смяна за гостите е следната: Петрович излиза, а Алмейда влиза.

48'
  • Първа смяна за Локо. Масоеро излиза, а Томашевич влиза.

47'
  • Началото на втората част е дадено.

45+1'
  • Това бе всичко от първата част.

45+1'
  • 37'
  • Каули Оливейра получи центриране отляво на Вандерсон в наказателното поле и стреля, но след рикошет в бранител топката се върна в него и при повторния опит шутът му намери близкия ъгъл на Пиргов за 4:0.

37'
  • Масоеро отклони в наказателното поле топката след корнер, но по недостатъчно добър начин, за да застраши вратата на шампионите.

28'
  • Чибота изведе Вандерсон зад защитата сам срещу Пиргов и той покачи лесно на 3:0 от близка дистанция.

24'
  • Каули изпрати топка с интересна траектория в наказателното поле от левия фланг, която трябваше да бъде под формата на центриране, но изненадващо намери горната греда.

22'
  • Каули изведе в коридор Жоржиньо сам срещу Пиргов, но стражът скъси ъгъла и №95 на Лудогорец не успя да вкара.

20'
  • Малонга опита подаване отдясно, но Георги Терзиев изчисти в корнер. Салинас изпълни, но Малонга извърши нарушение в атака срещу Терзиев.

18'
  • Икоко намери по брилянтен начин от десния фланг Вандерсон и българският национал вкара 4-ия си гол от началото на сезона в efbet Лига, след като бе оставен сам срещу Пиргов.

14'
  • Нов ъглов удар за домакините. Вандерсон изсипа топката в наказателното, но този път отбраната изчисти безпроблемно напред.

13'
  • В последните 5 мача пловдивчани имат само един успех.

9'
  • Малонга се измъкна от защитата и стреля с десния крак по земя, но далеч в аут.

8'
  • Още в първата минута Локо направи грешка в защита, която доведе до корнер. След него последва центриране от Недялков, при което Моци бе оставен непокрит и отбеляза с глава.