• Смяна в Лудогорец, излиза Кешеру, влиза Швиерчок

83'
  • Смяна в Локомотив. На мястото на Цветанов, влиза Бахтич

83'
  • Димитър Илиев беше спрян непозволено от Моци около централната линия на терена и последва свободен удар за гостите, след изпълнението му нямаше опасност за вратата на Илиев

80'
  • Жълт картон за Марселиньо преди смяната

75'
  • Смяна в Лудогорец. Излиза Марселиньо, влиза Дяков

74'
  • Пламен Илиев излезе добре и улови топката, след като Аралица опита да го матира

73'
  • Шут на Ожболт, Илиев спаси с вещина

71'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението последва атака на шампионите, но остротата ѝ се загуби

70'
  • Йосип Томашевич падна в наказателното поле на Лудогорец, но съдията остави играта да продължи

69'
  • Петрович се намеси добре при опасна атака на Лудогорец, Лукоки пропусна да се разпише за 3:1

68'
  • Смяна в Локомотив Пловдив. На мястото на Георги Илиев, влиза Анте Аралица

67'
  • Смяна в Локомотив Пловдив. Излиза Умарбаев, влиза Уирис Густаво

62'
  • Жълт картон и за Моци за спречкване с Илиев

61'
  • Жълт картон за Димитър Илиев за спречкване с Моци

60'
  • Ожболт беше затворен от двама бранители на Лудогорец при опасна атака за "смърфовете", а играта продължи

59'
  • Корнер за Локомотив, след изпълнението не последва опасност за вратаря на шампионите

50'
  • Опасна атака на Локомотив Пловдив. Сисиньо изчисти в корнер, след като Ожболт опита да намери съотборник в наказателното поле на Лудогорец

49'
  • Удар на Анисе, но ударът, който беше ниско по тревата не намери целта

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Момчил Цветанов пусна отличен успореден пас към вратата на Лудогорец, но нямаше съотборник, който да зачесе топката във вратата на домакините

45'
  • Центриране на Томашевич в наказателното поле на Лудогорец, Григоре се справи със ситуацията

44'
  • Гол за Лудогорец. Спорно връщане към Луков, позволи на Кешеру да овладее, той пусна на Лукоки и той направи резултата 2:1

32'
  • Шут на Бирсент Карагарен, топката беше укротена от Пламен Илиев, който я улови.

31'
  • Шут на Кешеру, топката мина над напречната греда

30'
  • Георги Илиев нацели напречната греда на вратата на Лудогорец, след елегантно изпълнение

30'
  • Георги Илиев стреля отдалеч, Пламен Илиев отби, но се овладя добре топката, а Ожболт го атакува, извършвайки нарушение в атака

25'
  • Удар на Кешеру от малък ъгъл, но топката мина встрани от вратата на Луков

23'
  • След чудесно изпълнение на Марселиньо, резултатът стана 1:1 след елегантен удар на атакуващият играч на шампионите

15'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец, след изпълнението Ожболт изчисти в корнер

15'
  • Карагарен опита да матира вратаря на домакините при добра атака и пас на Димитър Илиев, но вратарят този път показа рефлекс

13'
  • Ожболт направи резултата 0:1 в 11-ата минута на двубоя, след като беше на точното място и матира Илиев.