• Край на първото полувреме

45+2'
  • Добавеното време на първата част е 2 минути

45+1'
  • Пореден корнер за Локомотив, след удар на Витанов. След центрирането, отбраната на Лудогорец се справи.

41'
  • Ренан имаше нужда от лекарска помощ

39'
  • Корнер за Локомотив, след изпълнението Карагарен стреля в ръцете на Ренан

38'
  • Илич с удар към вратата на Ренан от отлична позиция, но вратарят на Лудогорец спаси ефектно.

36'
  • Жълт картон за Аралица

35'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. Чибота стреля, но топката се отклони от стената, попадайки в Антон Недялков, който стреля опасно, но топката мина встрани от вратата на Луков.

32'
  • Жълт картон за Лукас Масоеро за спиране на обещаваща атака

31'
  • Атака за Локомотив, този път Баджи се справи с опита на Карагарен да центрира в наказателното поле.

29'
  • Жълт картон за Момчил Цветанов

20'
  • Жоржиньо беше спрян с ръце от Момчил Цветанов и последва пряк свободен удар за домакините. Кешеру стреля добре, но Луков се намеси авторитетно.

20'
  • Салинас направи невероятен пропуск, след като отмъкна топката от Баджи, навлезе в наказателното поле, но прати топката над напречната греда на Ренан

15'
  • Корнер за Локомотив, Ренан уверено боксира топката след центрирането

12'
  • Удар на Доминик Янков намери ръката на Алмейда в наказателното поле на Локомотив, съдията остави играта да продължи, след като не намери основание да отсъди наказателен удар