• Игра с ръка в наказателното поле на Черно море на Патрик Андраде, Кабаков остави играта да продължи, сматайки, че играта с ръка е неумишлена

75'
  • Чибота направи доста сериозен пропуск пред вратата на Черно море, отбраната се справи

72'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. След изпълнението на Швиерчок топката излезе в аут.

70'
  • Жълт картон за Хантакиас от Черно море

69'
  • Нова смяна в Лудогорец. Лукоки излиза, Чибота влиза

67'
  • Смяна в Лудогорец. На мястото на Анисе се появи на терена Швиерчок

63'
  • След изпълнението на корнера и развитието на атаката, Митрович беше на място и спря топката

62'
  • Ново положение пред Джоди Лукоки, той стреля, топката се отклони от бранител на Черно море и последва корнер за домакините

61'
  • Опасен шут на Патрик Андраде, Пламен Илиев с уверено спасяване

60'
  • Исмаил Иса се откъсна от отбраната на Лудогорец, напредна добре, но беше затворен и прати топката в аут след безопасен шут

58'
  • Пряк свободен удар за Черно море след нарушение срещу Иса. След центрирането на Патрик Андраде топката излезе в тъч.

57'
  • Диагонален удар на Вандерсон към Митрович, който улови уверено кълбото, на далечната греда топката очакваше Григоре

54'
  • Иса е в положение на засада

52'
  • Сисиньо центрира отдясно, топката излезе в аут

51'
  • Нова смяна в Черно море. Влиза Янчев, излиза Букаси

50'
  • Корнер за Лудогорец. Хантакиас изчисти топката напред след изпълнението

49'
  • Вандерсон потърси в наказателното поле Кешеру, който не намери добре кълбото и Митрович улови топката.

48'
  • Смяна в Черно море. Родриго излиза, влиза Аристоте Ндонгала

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Корнер за Лудогорец. Бранителите се справиха без проблеми със ситуацията

45+1'
  • Гол за Черно море. След центриране отдясно на Родриго, топката попадна в Актау, който откри резултата.

43'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението добре подредената отбрана на Черно море се справи със ситуацията

42'
  • Играчите на Черно море умело успяваха да неутрализират атаката на Лудогорец със засади

• Чиста голова позиция, Марселиньо беше изведен сам срещу вратаря, но той стреля встрани от вратата след пас на Вандерсон.

35'
  • Сисиньо пусна отличен пас към Кешеру, който точно преди да стреля леко се подхлъзна и топката излетя в аут

31'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението Митрович се справи със ситуацията

30'
  • Корнер за Лудогорец. Лукоки центрира, след атаката, последва нов корнер за домакините, след като Иса изчисти отново в корнер

30'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец около центъра на терена. След отличен пас и развитие на атаката, Лукоки с глава стреля, но топката прелетя на сантиметри от страничната греда

28'
  • Центриране на Сисиньо отдясно в наказателното поле, но нямаше кой да нанесе точен удар.

20'
  • Нов пропуск за Черно море. Актау намери добре в наказателното поле на Иса, той не успя да намери добре топката и тя излезе в аут, а разстоянието беше няколко метра.

19'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението не се получи опасност за вратата на Черно море

18'
  • След поредния корнер за Лудогорец, топката излезе в аут.

16'
  • Нов корнер за Лудогорец. След изпълнението Вандерсон направи отлична атака, но с дружни усилия гостите се справиха и изчистиха кълбото в нов корнер

16'
  • Жълт картон за Букаси за нарушение в центъра на терена

14'
  • Лукоки изскочи на отлична позиция пред Митрович, след като получи пас отляво, но вратарят обезсърчи играча на шампионите

13'
  • Лекарска помощ за Григоре, но той ще продължи играта

6'
  • Корнер за Лудогорец, след като Димов изби кълбото при атака на шампионите. Вандерсон центрира, Григоре игра с глава, но сякаш се контузи при приземяването

6'
  • Опасна атака на Черно море. Актау пусна пас към Родриго, но той не съумя да засече топката към Пламен Илиев.