• 33’ Динис Алмейда
  • 90+2’ Георги Илиев
  • Край на мача

90+4'
  • Георги Илиев реализира втория гол за Локомотив Пловдив, след като получи отличен пас от Димитър Илиев и матира Костов.

90+2'
  • Втори пореден корнер за Локомотив, след изпълнението не последва опасност за вратаря на Ботев

90'
  • Корнер за Локомотив, Умарбаев центрира, Димитър Илиев игра с топката и последва нов корнер за Локо

89'
  • Смяна в Ботев Враца. Влиза Будинов, излиза Петър Атанасов

82'
  • Последна смяна в Локомотив. Георги Илиев влиза, излиза Петрович

79'
  • Смяна в Локомотив. Бахтич излиза, влиза Умарбаев

76'
  • Жълт картон за Давид Малембана от Локомотив Пловдив

75'
  • Смяна и в Ботев Враца. Влиза Божинов, излиза Лясков

73'
  • Аралица пропусна да направи резултата 2:0 в полза на Локомотив, ударът му не намери целта

72'
  • Смяна в Локомотив. Ожболт излиза, влиза Карагарен

71'
  • Домовчийски пробва с триков удар да изравни резултата, но не му се получи и топката излезе в аут

70'
  • Ангел Лясков падна в наказателното поле на Локомотив, но дузпа нямаше

69'
  • Жълт картон за Ивайло Михайлов от Ботев Враца

66'
  • Корнер за Ботев Враца. След изпълнението Малембана беше на точното място, за да изчисти кълбото отново в корнер

65'
  • Пряк свободен удар за Локомотив. Малембана стреля отдалеч, но топката не намери целта.

61'
  • Доминик Янков с жълт картон

60'
  • Пряк свободен удар за Локомотив, след центрирането Димитър Илиев игра с глава, но топката излезе в аут.

57'
  • Пряк свободен удар за Ботев. След центрирането домакините се справиха със ситуацията.

49'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Корнер за Ботев Враца. Атанасов центрира, Ивайло Михайлов стреля от далечно разстояние, но топката мина встрани от вратата

41'
  • Жълт картон и за Ангел Лясков от Ботев Враца

39'
  • Куриозен гол за Локомотив Пловдив. В опита си да центрира към вратата на Ботев Враца, Алмейда прати топката в мрежата с помощта на гредата

33'
  • Аралица опита да потърси Ожболт в наказателното поле на Ботев Враца, но атаката все пак продължи

33'
  • Жълт картон за Георги Вълчев за грубо нарушение срещу Аралица

28'
  • Ожболт тръгна в атака от собствената си половина, но страничният съдия вдигна флага за засада

27'
  • Петър Атанасов и Домовчийски направиха добро двойно подаване, но след поредица от рикошети, топката се отклони от Атанасов и излезе в аут.

24'
  • Жълт картон за Деян Иванов от Ботев

21'
  • Корнер за Ботев Враца. Петър Атанасов центрира, Езе се намеси добре и изчисти кълбото напред.

15'
  • Анте Аралица създаде първото интересно положение пред една от двете врати, като след негов удар, Костов трябваше да се намесва авторитетно.