• След изпълнението на прекия свободен удар, топката попадна в ръцете на Черниаускас

59'
  • Атака за домакините, Малинов наруши правилата срещу Марчев и последва пряк свободен удар за Локо

59'
  • Раул Лое вкара топката във вратата, но съдията отмени попадението, но не стана ясна причината за това решение, тъй като футболистът на "червените" отигра топката с част от тялото си, но не с ръка

50'
  • Смяна в Локомотив. На мястото на Дани Кики, влиза Дино Мартинович

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+20'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението футболист на столичани извърши нарушение срещу Диао

45+19'
  • След 20 минути прекъсване двубоят беше подновен

45+15'
  • Полицията овладя ситуацията, при сектора на гостите оградата на стадиона е счупена.

45'
  • Футболистите на двата тима се прибраха в съблекалните

42'
  • Мачът е прекъснат поради нахлуване на фенове на двата отбора

41'
  • Каранга опита да преодолее Диао, но не сполучи, след като вратарят изби в корнер

40'
  • Кирил Десподов откри резултата в полза на ЦСКА след отлично изпълнение на пряк свободен удар

35'
  • Пряк свободен удар за Локомотив. След изпълнението на Аяри, кълбото попадна в ръцете на Черниаускас.

31'
  • Жълт картон за Кристиян Малинов, който стъпи на крака на Дани Кики

29'
  • Далечен удар на Раул Лое не намери целта

29'
  • Раул Лое опита да намери в наказателното поле Каранга, но топката мина над нападателя на ЦСКА.

28'
  • Каранга фаулира Везалов и последва пряк свободен удар за Локо, след изпълнението му отбраната и вратарят на ЦСКА се справиха

26'
  • Тиаго изпрати топката след изпълнен пряк свободен удар високо над вратата

22'
  • Жълт картон за Пламен Крумов, който спря опасна атака на ЦСКА, играейки с ръка

21'
  • Каранга не успя да достигне топка при опасна атака на ЦСКА и кълбото излезе в аут

15'
  • Към терена беше хвърлен и мобилен телефон, който беше отстранен от игрището от главния съдия Ангел Ангелов.

14'
  • На стадиона е и националният селекционер Петър Хубчев.

9'
  • Корнер за Локомотив Пловдив, Кики центрира, атаката продължи с атака, но последва неточен удар на Марчев.

8'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА от около 23 метра, Десподов отправи добър удар, но Диао спаси

4'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението последва нарушение на Кики срещу Каранга

3'
  • Каранга се впусна в атака, отбраната на Локо се справи и последва корнер за ЦСКА.