1 : 0

• 14’ Димитър Илиев
  • Край на мача!

90+4'
  • Жълт картон заИлиан Илиев-младши, който направи фаул край ъгловото флагче в половината на варненци.

90+3'
  • Жълт картон за Мартин Луков, който бавеше времето.

90+3'
  • Удар на Мартин Минчев от дъгата на наказателнтото поле, но Мартин Луков реагира прекрасно и спаси.

90+1'
  • Смяна за Локо - влиза Аралица, излиза Ожболт.

88'
  • Ален Ожболт засече топката от ъглов удар, но Митрович боксира в пореден такъв. Това бе добър шанс за Локо.

85'
  • Грешка в отбраната на домакините позволи на резервата Илиев да стреля с глава. След като Петър Витанов и Стивън Езе не се разбраха, младокът стреля, но топката прелетя опасно близо край десния страничен стълб на Луков.

78'
  • Смяна за Черно море - влиза Аристоте Н Донгала, излиза Кики.

77'
  • Смяна за Локо Пд - излиза Георги Илиев, влиза Един Бахтич.

76'
  • Смяна за Черно море - влиза Илиан Илиев-младши, излиза Емил Янчев.

70'
  • Солидно центриране отдясно за Черно море към Исмаил Иса, но той не успя да засече топката и тя продължи към тъча.

67'
  • Реакция от Акрапович - влиза Петър Витанов, за да напусне Умарбаев.

63'
  • Втори жълт картон за ​Милош Петрович! Категоричен фаул за халфа на "смърфовете", което не остави шанс на Волен Чинков да не го изгони.

62'
  • Удар на Умарбаев след пас на Карагарен, но крайно неточен и почти не прехвърли Трибуна Бесика.

61'
  • Удар на Малембана от кошмарно далечно разстояние, но Митрович улови топката без особени проблеми.

55'
  • Дани Кики проби през средата на терена и комбинира с Исмаил Иса. Нападателят стреля след завъртане, изпреварвайки Динис Алмейда, но ударът му излетя много виско над напречната греда.

53'
  • Голям шанс за Локо Пд! Домакините изиграха много добре първото си нападение за второто полувреме, а Димитър Илиев комбинира добре с Парвиз Умарбаев, който бе намерен на дъгата на наказателното поле. Таджикът стреля мощно с левия крак, но топката профуча край страничния стълб на Митрович.

48'
  • Първото полувреме приключи! Локо Пд - Черно море 1:0!

45+4'
  • Претенции за дузпа от Черно море. Момчил Цветанов побутна Исмаил Иса и падна в наказателното поле, но реферът Волен Чинков не отсъди дузпа за "моряците".

45+3'
  • Жълт картон за Парвизджон Умарбаев, който извърши фаул след средата на терена срещу Васил Панайотов.

44'
  • Жълт картон за Исмаил Иса, който направи гневна реакция към Волен Чинков за дискусионно решение.

43'
  • Добър шанс за Локо Пд - Умарбаев центрира отдясно след фаул към Динис Алмейда. Той, от своя страна, стреля с глава, но Митрович улови.

35'
  • Васил Панайотов стреля от средна дистанция, но Мартин Луков спокойно улови топката.

30'
  • Жълт картон за Милош Петрович.

28'
  • Хубав момент за Черно море, който изглеждаше като възможност за гол, но центрирането отдясно на Мартин Минчев бе слабо за ръста на Родриго Енрике.

24'
  • Родриго Енрике бе изведен с дълъг пас към аутлинията и върна топката, но не достатъчно добре и тя излезе - аут.

17'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ! Изключително изпълнение на Димитър Илиев открива резултата. Нападателят овладя топката вляво и прокара топката между краката на бранител на "моряците". Последва шеметен диагонален удар, който не остави шанс на Митрович.

14'
  • Прекрасно изпълнение на свободен удар от Давид Малембана, който стреля с десния крак, но магнетично спасяване на Митрович с една ръка "отказа" играча на пловдивчани.

8'
  • Сериозна скука се видя в първите пет минути на срещата между двата тима, но се надяваме да стане нещо в близките минути.

6'
  • Старт на втората част!

1'
  • Старт на дуела!

• Минути преди началото на мача Георги Илиев бе уважен за своя мач №455 в елита на българския футбол. Опитният халф получи редица плакети, фланелки и торти, за да изведе с капитанската лента Локо Пд срещу Черно море.

• Стадион: Стадион Локомотив, Пловдив
    Рефер: Волен Чинков
    Излъчва: Diema Sport