• 17’ Игор Джоман
  • 78’ Жуниор Мапуку
  • Край на мача.

90+4'
  • Натиск за Локомотив Пловдив в последните секунди на срещата. Нов корнер за домакините.

90+3'
  • Вратарят Теодор Скорчев също е в наказателното поле на Берое.

90+3'
  • Изстрел на Мартин Камбуров, след рикошет в стената, топката излиза в корнер.

90+2'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • Добра възможност за домакините, които стигат до пряк свободен удар в близост до вратата на Берое.

90+1'
  • Нов удар на Мапуку, но този път твърде неточно.

86'
  • Гол за Берое! Гостите от Стара Загора излизат отново напред в резултата след светкавична контраатака. Жуниор Мапуку бе изведен абсолютно сам срещу вратаря на домакините и без особени затруднения реализира за 2:1.

78'
  • Крум Стоянов заменя Бирсент Карагарен.

77'
  • Страхотен пропуск за Локо Пд! След чудесна контраатака на домакините, започната от Мартин камбуров, Благой Макенджиев успя да избие първия удар, а при добавката Оливие Боне стреля от няколко метра високо над вратата.

76'
  • През второто полувреме двата тима почти не супяват да създадат интересни положения пред една от двете врати.

71'
  • Димо Бакалов се появява в игра за Локомотив на мястото на Дани Кики.

69'
  • Жълт картон за Мапуку, който играе умишлено с ръка в наказателното поле на Локомотив Пловдив.

68'
  • Трета смяна за Берое. Георги Андонов заменя Георги Божилов.

67'
  • Жълт картон за Игор Джоман, който извършва умишлен даул срещу Дани Кики в центъра на терена.

63'
  • Неманя Милисавлевич центрира изключително неточно.

60'
  • фаул в полза на берое на границата на наказателното поле.

60'
  • Венцислав Василев получава травма  трябва да бъде заменен.

59'
  • Николай Димитров заменя Кирил Котев.

54'
  • Оливие Боне е фаулиран дълбоко в половината на Берое.

54'
  • Опасен удар на Спас Делев от пряк свободен удар, но топката премиенава покрай страничния стълб.

51'
  • Мапуку заменя Стивън Петков.

51'
  • Хъбава атака за Берое, но върналият се в отбрана Бирсент Карагарен пресича паса към Милисавлевич.

48'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Една минута добавено време.

45+1'
  • Добра атака за Берое. Стивън Петков елиминира с лекота Александър Тинчев и пусна пас към левия фланг, където се озова Зехиров, но ударът му бе слаб и Скорчев спаси.

38'
  • Мартин Камбуров стреля от прекия свободен удар, но топката среща стената.

35'
  • Свободен удар в полза на Локомотив Пловдив пред наказателното поле на Берое.

34'
  • Мартин Камбуров е точен от бялата точка за 1:1. Капитанът на домакините прати топката в долния ляв ъгъл на вратата.

32'
  • Дузпа за Локомотив след игра с ръка на Венци Василев!

32'
  • Далечен удар на Игор Джоман, който обаче е твърде неточен.

29'
  • Играта е спряна, за да могат футболистите на двата тима да пият вода.

26'
  • Жълт картон за Стивън Петков.

24'
  • Нова добра възможност за Берое! Стивън Петков извежда по отличен начин Милисавлевич, който напредна и стреля по диагонала, но в гредата.

21'
  • 18'
  • Берое повежда в резултата след точен изстрел на Игор Джоман. След добра комбинация между Спас Делев и Зехиров по десния фланг, бранителят видя свободния Джоман в наказателното поле и веднага му подаде, а французинът с премерен удар прати топката в мрежата за 1:0.

17'
  • Спас Делев центрира от прекия свободен удар пред вратата на Локомотив, но отбраната на домакините се справя и чисти топката.

14'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Бирсент Карагарен.

13'
  • Първа опасна атака в мача, която е на сметката на домакините от Локомотив. Оливие Боне проби отлично по десния фланг на атаката, но вместо да стреля, реши да комбинира и сгреши.