• Това бе всичко от мача на "Лаута".

90+4'
  • Фал отстъпва мястото си на Никола Маринов за гостите.

90+3'
  • 3 минути ще бъдат добавени към второто полувреме.

90+1'
  • Макоута стреля от пряк свободен удар, но в стената.

88'
  • Пети корнер за Берое. Момчил Цветанов центрира, но Ганев излезе и боксира.

86'
  • Октавио влиза на мястото на Иван Минчев за Берое.

84'
  • Ъглов удар за заралии след намеса на Алмейда. Пиргов излезе и изби топката напред.

83'
  • Първа смяна за Берое. Мартин Камбуров излиза, а на неговото място влиза Йосипович.

79'
  • Александър Цветков проби по левия фланг, след което стреля, а Камбуров отклони леко топката, насочвайки я във вратата за 235-ото си попадение в българския футбол.

76'
  • Нов корнер за гостите. Минчев изпълнява отдясно на близката града, но Аралица изчисти.

75'
  • Камбуров бе изведен на стрелкова позиция зад отбраната, но нападателят стреля в главата на Пиргов.

72'
  • Томашевич центрира топката отляво, но Ганев избри в корнер. След него обаче не се стигна до нищо опасно.

70'
  • Още една смяна. Петър Витанов излиза, а на негово място влиза Миховил Клапан.

65'
  • Нова смяна за Локомотив. Умарбаев отстъпва мястото си на Малембана.

63'
  • Октавио бе съборен в наказателното поле и съдията даде дузпа. Зад топката застана Мартин Камбуров, който я прати в центъра на вратата за 234-я си гол в българския елит.

58'
  • Втора смяна - Аралица заменя Малонга.

47'
  • Първа смяна за домакините. Цветанов влиза на мястото на Николаев.

46'
  • Първи съдийски сигнал за второто полувреме.

45+2'
  • Това бе всичко за първата част.

45+2'
  • Добавеното време е 60 секунди.

45+1'
  • Пряк свободен удар фронтално срещу вратата на Пиргов. Мартин Камбуров изпълни, но ударът му срещна стената.

45'
  • Този път корнер за "смърфовете". Умарбаев застава зад топката и я праща на първа греда, но тя бе изчистена.

38'
  • Минчев центрира на първа греда, но отново Малонга изчисти, този път в тъч.

36'
  • Николай Николаев извършва нарушение в близост до тъча. Макоута опита директен удар, но Малонга изби в корнер.

35'
  • Макоута отправи първия шут за своя отбор, но той бе директно в стража на домакините.

31'
  • Първи ъглов удар за гостите. Иван Минчев изпълни, но Пиргов излезе и улови.

24'
  • Свободен удар за Локомотив. Умарбаев изсипва в наказателното поле, но ударът на Масоеро с глава минава над вратата.

13'
  • Милош Петрович се оказа непокрит и пробва изстрел от далечна дистанция, но твърде високо.

11'
  • Петър Витанов бе намерен от Малонга в наказателното, но в последния момент топката му бе избита от краката в корнер. След това самият конгоанец засече топката със задна ножица при центрирането, но в аут.

5'
  • Още в първата минута Малонга получи топката в наказателното поле, овладя на гърди и стреля по диагонала, но в аут.