• 37’ Антон Карачанаков
  • 64’ Уесли Ната
  • Смяна - влиза Александър Христев, излиза Емил Гъргоров.

88'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Капитанът Четин Садула изведе за пореден път Витоша напред - 3:2.

84'
  • Смяна - влиза Григор Долапчиев, излиза Илия Димитров.

81'
  • Смяна - влиза Запро Динев, за да излезе Атанас Кабов.

77'
  • Жълт картон за Тодор Гочев.

75'
  • Втори жълт картон за Уесли Ната, който удари с лакът противников футболист.

72'
  • Жълт картон за Евгени Зюмбулев!

67'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Уесли Ната нанесе страхотен удар от средна дистанция, а топката се отклони от дясната греда на Християн Василев и влезе - 2:2.

64'
  • Смяна - влиза Реян Даскалов, излиза Серкан Юсеин.

57'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Емил Гъргоров изведе бистричани за втори път напред в мача, след като реализира дузпа. Мартин Димитров усети ъгъла и дори докосна топката, но ударът бе много силен и топката влетя. Иначе преди това Божидар Кацаров изрита в ребрата Атанас Кабов, за да се стигне до нарушението.

50'
  • Начало на второто полувреме!

• Витоша и Царско село се прибират на почивка при резултат 1:1.

45+2'
  • Две минути добавено време.

45'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Антон Карачанаков нанесе удар от свободен удар, а Румен Гьонов отклони топката, за да може да направи безпомощен Християн Василев.

37'
  • Жълт картон за Уесли Ната, който удари с крак в главата Лъчезар Котев, опитвайки да направи задна ножица.

31'
  • Умно решение - след 25 минути игра щабовете на двата отбора извадиха води, легени пълни с вода, както и други охлаждащи напитки, за да могат играчите да пият нещо и да се разхладят.

25'
  • Удар на юношата на Левски - Атанас Кабов, но толкова неточен, че топката прелетя зад оградата на стадиона и отиде на улицата.

24'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Бистричани направиха страхотно нападение и с едно докосване топката бе пратена зад защитата на Царско село за Илия Димитров. Той хладнокръвно отправи прехвърлящ удар, а топката влетя във вратата на гостите.