• 17’ Даниел Генов
  • 54’ Илия Миланов
  • Край на мача! Ботев постига първа победа за сезона след 2:0 срещу Витоша.

90+4'
  • Шанс в последната минута на срещата! Коурупис с удесен удар, който среща дясната странчна греда, след което Амзин пропусна да намали резултата.

90+4'
  • Три минути добавено време на срещата.

90+1'
  • Хубава комбинация между резервите Михайлов и Милан Вушорович. Ударът на Михайлов в крайна сметка обаче беше париран от стража на Витоша Кацарев, за да запази резултата на 2:0.

88'
  • Мартин Станкев се опитва да затрудни Красимир Костов от пряк свободен удар, но ударът попада право в ръцете на врачанския страж.

84'
  • Запро Динев за малко да се възползва от нова неточност в състава на Ботев, но в последния миг Апостол Попов попречи на младия нападател да излезе очи в очи срещу Костов.

83'
  • Втора смяна за Ботев. Влиза Ивайло Михайлов вместо Валери Домовчийски.

81'
  • Това беше големият шанс за Витоша! Активният Мартин Станкев намери пространство и шутира от около 25 метра, но силният му удар срещна страничния стълб на Красимир Костов и Ботев Враца.

77'
  • Първа възможност за Милан Вушорович след появата му на терена. След центриране Христо Златински свали топката за Вушорович, но от малък ъгъл той не успя да отправи точен удар.

75'
  • Първа смяна в състава на Ботев Враца. Петър Атанасов, който изигра силен двубой, е заменен от Милан Вушорович.

72'
  • Шанс за Валери Домовчийски. Топката стигна до него около точката на дузпата, но последващият удар на нападателя беше блокиран от защитник на Витоша Бистрица.

71'
  • Възможност за Витоша. Мартин Станкев получи топката на дясното крило и отправи прострелно центриране, успоредно на гол линията. Запро Динев обаче не успя да засече кълбото.

65'
  • Ново рязко спадане в темпото, но Ботев Враца продължават да контролират комфортно темпото. Над 60% притежание за гостуващия тим.

61'
  • Втори гол за Ботев Враца, 2:0! Центриране от пряк свободен удар на Симеон Мечев, който намери главата на Илия Миланов, който заби топката безапелационно във вратата на Кристиян Кацарев.

54'
  • Първи сериозен шанс в двубоя за Витоша Бистрица. Грешка в разиграчаването пред наказателното поле на Ботев Враца, топката попадна в краката на Мартин Станкев, чийто удар обаче беше блокиран.

51'
  • Другата смяна в състава на Витоша означава, че Кристиян Узунов е заменен от Христо Иванов.

47'
  • Мигновени смени в състава на Витоша Бистрица. Григор Долапчиев е сменен, на негово място влиза Запро Динев.

46'
  • Начало на второто полувреме!

45'
  • Край на първото полувреме! Ботев води с 1:0 с гол на Даниел Генов.

45'
  • Трети жълт картон в състава на Витоша. Този път декориран беше Румен Гьонов за нарушение, с което спря опасна контраатака на гостите.

44'
  • Втори жълт картон за играч от състава на Витоша. Георги Амзин с опасно влизане в краката на Венцислав Керчев.

42'
  • Навлизаме във финалните 5 минути на първото полувреме. Ботев продължава да контролира спокойно двубоя.

41'
  • Грубо нарушение на Григор Долашчиев срещу Симеон Мечев му носи и първия жълт картон в двубоя.

35'
  • Поредица от грешки в сретата на терена. Четин Садула отне топата около централната линия, но извеждащият му пас към Григор Долапчиев се оказа неточен.

32'
  • Първи корнер в двубоя и той е на сметката на Витоша Бистрица. Хубаво центриране на Мартин Станкев, което беше успешно изчистено. Без проблеми за Красимир Костов и Ботев Враца.

25'
  • Нов удар към вратата на Витоша. Петър Атанасов получи възможност да стреля от около 20 метра към вратата, но ударът му профуча над гората греда.

21'
  • Гол за Ботев Враца! Даниел Генов намери пространство в наказателното поле на домакините, обърна се и отправи чудесно пласиран шут под плонжа на Кацарев. 1:0 за гостите.

17'
  • Ботев Враца продължава да притежава топката в по-голяма част от началните минути. Освен положението пред Будинов обаче засега опитите на гостите да достигнат до гол са безплодни.

11'
  • Нов шанс за Ботев! Петър Атанасов се справи с двамат зашитници отляво и върна топката на границата на наказателното поле, където Мирослав Будинов отправи хубав шут. Той обаче мина на сантиметри покрай страничния стълб на домаините.

6'
  • По-силно начало на двубоя за гостите от Враца. Петър Атанасов печели фаул на около 35 метра от вратата на домакините. След центрирането Илия Миланов засече топката, но тя профуча над вратата на Красимир Костов.