• Витоша остана с човек по-малко след червен картон на Гьонов

78'
  • Опасна атака за Витоша. Лъчезар Котев стреля след пас на Гъргоров, но топката мина встрани от вратата

76'
  • Греда за Витоша. Кабов излезе на чиста позиция очи в очи с Макенджиев, вратарят изби кълбото, което се удари в страничната греда, върна се и вратарят на Дунав го улови.

70'
  • Гол за Дунав! Стефан Христов с елегантен удар матира Василев

66'
  • Венци Бонев се справи с Ахмедов при опит за атака на Дунав

65'
  • Садула опита да центрира в наказателното поле на Дунав, Костадинов игра с ръка и съдията показа бялата точка. Гъргоров застана зад топката и реализира.

53'
  • Пряк свободен удар за Дунав. Лазаров центрира, отбраната на домакините се справиха със ситуацията

51'
  • След корнера отбраната на домакините се справиха със ситуацията

49'
  • Пряк свободен удар за Дунав. Ивайло Лазаров центрира, а след развитието на атаката Исаевски стреля отдалеч, след като се отклони топката, гостите спечелиха корнер

49'
  • Костадинов центрира отлично отдясно към наказателното поле на Витоша, Ахмедов с глава прати топката над напречната греда

47'
  • Смяна в състава на Витоша Бистрица. На мястото на Кутев, влиза Динев

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45'
  • Жълт картон за Румен Гьонов след нарушение срещу Христов

42'
  • Ахмедов е в положение на засада

40'
  • Шут на Христов, Василев остави топката да излезе в аут

38'
  • Атака за Дунав, топката търсеше Щерев, но бистричани бдяха и се справиха със ситуацията

36'
  • След корнера за Дунав, отбраната на домакините с дружни усилия се справи със ситуацията

30'
  • Опасна атака за Дунав, Христов напредна добре отляво,  опита пас към съотборник, но Зюмбулев изби в корнер

29'
  • Корнер за Витоша, след изпълнението нямаше опасност за отбора гост

28'
  • Жълт картон за Щерев

27'
  • Жълт картон за Димов

27'
  • Пряк свободен удар за Витоша. Топката е в близост до наказателното поле отдясно, Гъргоров стреля отлично, но топката нацели и гредата.

26'
  • Корнер за Дунав, топката търсеше Ахмедов, но Зюмбулев беше на мястото си и успя да спре атаката на гостите

24'
  • Първи жълт картон в мача. Ивайло Лазаров фаулира Кабов и получи жълт картон.

22'
  • Пряк свободен удар за Дунав след нарушение на Гочев. Ивайло Лазаров центрира, Димов игра с глава, топката излезе в аут

20'
  • Садула опита атака за Витоша отдясно, но Кавалканте се справи отлично в защита

14'
  • Ахмедов е в положение на засада при атака на Дунав

12'
  • Добра атака на Дунав, Кавалканте не съумя обаче да стигне до кълбото, тъй като си пусна дълго топката и тя излезе в аут

9'
  • Корнер за Витоша. След центрирането атаката на домакините спря, след намеса на бранителите на Дунав

8'
  • Атака на Витоша Бистрица, Кабов центрира отляво, но в наказателното поле нямаше играч на "зелените", който да нанесе удар към вратата на Макенджиев.