• Край на мача!

90+4'
  • Последна смяна за гостите. Фонкьо влиза на мястото на Фал.

90+1'
  • Камбуров центрира от левия фланг, Конте отклони с гърди в наказателното поле към Макоута и той шутира изключително силно по посока вратата, вкарвайки за 2:1 в полза на гостите.

90'
  • Мантека овладя на гърди центриране на Конте и стреля с десния крак, но не намери вратата.

86'
  • Фуртадо фаулира Седула на около 25 метра от голлинията. Динев центрира и Амзин засече топката с глава на втора греда, но не успя да я насочи в очертанията.

84'
  • Пряк свободен удар в полза на гостите, при който топката бе изсипана в наказатеното поле и капитанът - Мартин Камбуров се озова непокрит, но изстрелът му с глава мина на сантиметри от дясната греда на Василев.

81'
  • Жълт картон и за Мезаг заради твърде груба игра.

76'
  • Смяна и за Берое. Конте заменя Иван Минчев.

72'
  • Втора смяна за домакините - Маламов излиза и влиза Динев.

72'
  • Нов свободен удар за гостите, фронтално срещу вратата. Александър Цветков застава зад топката. Той подаде встрани към Минчев, който центрира на лявата греда, но Тоуба извърши нарушение в атака срещу Василев.

70'
  • Октавио влиза на мястото на Георги Ангелов от Берое.

64'
  • Свободен удар за Берое. Иван Минчев стреля с левия крак, но ударът му е блокиран и излиза в корнер. Отново той застана зад топката, прати я на първа греда, но тя бе изчистена с лекота.

61'
  • Притежанието на топката вече е в полза на домакините, макар и минимално - 51 срещу 49 процента.

58'
  • Макоута вижда жълтия цвят на картона за грубо нарушение срещу Василев.

56'
  • Камбуров с фирмено подаване зад гърба си намери в наказателното поле Фал, който отправи изключително тежък удар, но той профуча над горната греда.

51'
  • Макоута печели корнер още в началото на второто полувреме и самият той засече топката, но я прати високо над вратата с глава.

48'
  • Първи съдийски сигнал за второто полувреме в Бистрица.

45+1'
  • Това бе всичко за първата част на двубоя.

45+1'
  • Нов корнер за Берое. Тери Мезак стреля, но топката е изчистена.

40'
  • Домакините стигат до ъглов удар, след който Котев изсипа топката в наказателното, но тя бе лесно изчистена далеч напред.

36'
  • Веселин Минев получава първото официално предупреждение в мача.

35'
  • Фуртадо центрира отдясно и Дяков изчисти в корнер. Минчев центрира на близката греда, тя рикошира, след което бе подадена към Минчев, който обаче се оказа в засада.

34'
  • Точните удари са 4 на 2 за Берое.

32'
  • Притежанието на топката към момента е 48 на 52 процента в полза на заралии.

29'
  • Отнета топка в центъра от Фуртадо, който напредна и подаде на непокрития вляво в наказателното поле Алуин Фал, който хладнокръвно изравни резултата с десния крак.

25'
  • Нарушение на Богомил Дяков и пряк свободен удар за Берое вляво пред пеналтерията. Центрирането обаче е вещо уловено от Василев и опасността премина.

24'
  • Принудителна смяна за "бистришките тигри". Четин Садула влиза на мястото на контузения Кабов.

22'
  • Камбуров направи прострелно центриране отдясно в наказателното поле на втора греда, където Крум Стоянов стреля, но слабо в ръцете на Василев.

20'
  • Кабов отправи центриране отляво, но то бе твърде високо за всички и Перниш улови спокойно.

16'
  • Цветков пое топката малко вляво пред наказателното поле на домакините и стреля с десния крак, но право в ръцете на Василев.

11'
  • Това бе първи вкаран гол за бистричани от 1 декември насам.

8'
  • Заралии бързо опитаха да реагират, стигайки до корнер, но след него удар на гостите бе блокиран, а последвалият излезе в аут.

6'
  • Секунди по-късно Георги Амзин получи страхотно центриране от левия фланг, извиси се над всички в наказателното поле и откри резултата в полза на Витоша.

4'
  • Във втората минута Дяков центрира от десния фланг и отбраната на гостите изчисти в корнер. При последвалото центриране защитата изчисти.