• Пряк свободен удар за Дунав, след изпълнението Луков улови уверено кълбото.

35'
  • Ожболт се полакоми и вместо да подаде на останалия сам Димитър Илиев, стреля към Макенджиев от няколко метра и прати топката встрани от вратата

34'
  • Пореден корнер за Локомотив, след центрирането русенци се справиха със ситуацията.

30'
  • Втори пореден корнер за Локомотив Пловдив. След центрирането Алмейда наруши правилата в атака

27'
  • Корнер за Локомотив Пловдив. След центрирането, отбраната на Дунав се справи

26'
  • Три поредни корнера пред вратата на Дунав, Макенджиев боксира напред

25'
  • Макенджиев обезсърчи Томашевич, който опита да матира вратаря на домакините с удар от малък ъгъл

24'
  • Жълт картон за Ивайло Лазаров за грубо нарушение срещу Димитър Илиев.

23'
  • Пряк свободен удар за Локомотив Пловдив. Щерев наруши правилата срещу Димитър Илиев. Георги Илиев центрира, Димитър Илиев продължи топката към Езе, който я прати в мрежата, но беше в положение на засада