• Корнер за Дунав, гостите изчистиха

87'
  • Последна смяна в двубоя. Росен Колев влиза за Дунав. Излиза Иван Селеменев

84'
  • Христо Иванов стреля от малък ъгъл, но Благой Макенджиев изчисти в ъглов удар. От последвалия корнер не последва нищо интересно.

81'
  • Свилен Щерев изведе сам срещу вратаря Стефан Христов, който стреля, но Християн Василев отлично блокира топката и ще последва ъглов удар

78'
  • Втора смяна за Дунав. В игра влиза Свилен Щерев на мястото на Самир Аясс

71'
  • Неточен изстрел на Самир Аясс

66'
  • Нищо интересно след ъгловият изстрел, изпълнен от домакините

64'
  • Добро спасяване на Християн Василев след изстрела на Стефан Христов. Ще последва корнер.