• Жълт картон за Самуел Инкоом, който фаулира току-що влезлия Брадли Мазику

87'
  • Последна смяна в ЦСКА - Тони Уот е сменен от Брадли Мазику, за когото това е дебют за "армейците"

85'
  • Принудителна смяна в Дунав - ветеранът Мартин Ковачев влиза на мястото на контузения Исаевски.

81'
  • Най-акнивният за гостите Евандро шутира опасно, но над вратата

79'
  • Смяна в Дунав - Самир Аясс излиза, Ивайло Лазаров влиза на неговото място

74'
  • Офанзивна смяна в ЦСКА - Греъм Кери заменя Жеферсон

70'
  • ЦСКА изравнява с гол на Евандро. Той получи топката от Малинов в наказателното поле и от движение я прати неспасяемо във вратата на Дунав.

68'
  • Първа смяна и в Дунав - Иван Селеменев отстъпва мястото си на опитния Диян Димов, който веднага получава и капитанската лента от Ахмедов.

67'
  • Коварно изпълнение на пряк свободен удар от Петър Занев внесе напрежение пред вратата на Дунав, но никой от игпрачите на ЦСКА не успява да играе с топката и тя излиза в аут.

65'
  • Първа смяна в ЦСКА - на мястото на Ивано Турицов влиза Вив Соломон-Отабор

62'
  • Хубаво центриране на Евандро отдясно намира Али Соу, но от трудна позиция праща топката в ръцете на Макенджиев

61'
  • И Жанио Бикел обстрелва вратата на Дунав, но без успех - силният му удар е разочароващ

59'
  • Евандро с глава отправя силен удар, но топката минава встрани от вратата

55'
  • Росен Колев с глава изчиства топката от голлинията, след като Тони Уот отправи удар от малък ъгъл

54'
  • Петър Занев изненада вратаря Макенджиев директно от ъглов удар, но стражът се справи

52'
  • Жълт картон за Исаевски за грубо влизане в краката на Тони Уот

50'
  • Жълт картон за голмайстора Ахмедов за нарушение срешу Турицов

49'
  • Изненадващо втората част започва с опасност пред вратата на ЦСКА. Центриране на Инкоом отдясно намери Ахмедов в наказателното поле, но нападателят на Дунав не успя да отправи точен удар.

48'
  • Начало на второто полувреме

45+2'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Дунав повежда чрез Стефан Христов, който се възполза от грешка на Тиаго Родригес и с премерен удар покрай вратаря откри резултата

41'
  • Този път Евандро е намере от левият бек на ЦСКА Жеферсон в наказателното поле, но ударът му с глава е неточен.

36'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Али Соу от ЦСКА.

35'
  • Първи ъглов удар в мача и той е в полза на ЦСКА. Центрирането обаче бързо е изчистено от защитата на домакините.

32'
  • Четвърти точен удар за ЦСКА от началото на мача. Отправя го Али Соу, след като овладя отлично топката на гърди, но отново Макенджиев е последна преграда пред вратата на Дунав.

31'
  • Ахмед Ахмедов се сблъска с Петър Занев при една контратака на Дунав и остана да лежи на терена. Реферът прецени, че единоборството е било в рамките на правилата, но Жеферсон изкара топката извън терена, за да се окаже лекарска помощ на капитана на русенци.

29'
  • Грешка на Росен Колев позволи на Али Соу да нанесе опасен удар, но вратарят Макенджиев внимава и спаси.

20'
  • Домакините са се прибрали плътно пред своята врата и това определено затруднява ЦСКА. "Червените" са принудени да търсят гола предимно чрез удари от дистанция, което не им носи успех н първите 15 минути.