• Край на мача! Берое разби Дунав с 3:0.

90+3'
  • Втора смяна за Берое. Влиза Юли Ненов на мястото на Рубен Бригидо.

90+1'
  • Първа смяна за Берое. Излиза авторът на два гола Ибрахима Конте, влиза Яя Меледже.

89'
  • Ибрахима Конте прави резултата класически. Александър Василев пусна хубав пас от левия фланг и намери съотборника си, който не сбърка за 3:0.

88'
  • Страхотна възможност за Дунав да се върне в мача. Ивайло Лазаров центрира за Свилен Щерев в наказателното поле, но неговият удар с глава мина над вратата.

84'
  • Втора смяна в Дунав. Излиза Мартин Костадинов, влиза Митко Русанов.

83'
  • Ибрахима Конте прави 2:0 и слага точка на спора. Тогава с дълъг пас Рубен Бригидо беше изведен зад защитата и той излъга излезлия да го пресрещне Благой Макенджиев. Топката обаче му избяга и той реши да центрира за Камбуров в наказателното поле. Там най-високо скочи Мартин Ковачев, но свали топката на крака на непокрития Ибрахима Конте и той не сбърка - 2:0.

78'
  • Първа смяна в мача. Излиза Любен Николов от състава на Дунав, влиза Свилен Щерев.

73'
  • Хубав удар на Стефан Христов, но Перниш улови.

69'
  • Страхотен шанс за Камбуров да отбележи и втори гол. Той изпълни пряк свободен удар от границата на наказателното поле, но Благой Макенджиев с една ръка спаси влизащата под гредата му топка.

64'
  • Мартин Камбуров открива резултата! Първата страхотна ситуация за Берое завършва с гол на ветерана. Тогава Александър Цветков го изведе зад защитата и той хладнокръвно прехвърли Благой Макенджиев за 1:0. Домакините претендираха за игра с ръка на Цветков, но реферът не даде фаул. Така Камбуров вкара своя гол №226 в мач №400 в елита.

57'
  • Капитанът на Дунав Мартин Ковачев получава жълт картон за груб фаул срещу Ибрахима Конте.

51'
  • Жълт картон за Ивайло Лазаров за много груб фаул срещу Ахмед Тоуба.

49'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача! Дунав - Берое 0:0!

45'
  • Най-хубавата атака в мача до момента. Мартин Костадинов излезе зад гърба на Иван Минчев и се откъсна сам срещу Душан Перниш. В последния момент вратарят се намеси и с крак спря набега на Костадинов и опази вратата си суха.

40'
  • Хубаво изпълнение на Мартин Костадинов. Той овладя една хубава топка от Ахмед Ахмедов, стреля фалцово, но Душан Перниш улови.

33'
  • Иван Минчев пропиля с лека ръка много чисто положение за Берое. Александър Василев нахлу в наказателното поле и го намери на чиста позиция, но бившият играч на Славия и ЦСКА стреля високо над вратата.

31'
  • Хубава възможност за Берое, при която Иван Бандаловски се оказа на стрелкова позиция на границата на наказателното поле, но прати топката в аут.

21'
  • Много хубава контра на Дунав, при която Ахмед Ахмедов беше изведен на скорост зад защитата на Берое. Той обаче не успя да покаже хубава скорост и тръгна да търси Стефан Христов. Слабият му пас беше избит от Иван Бандаловски по леко странен начин, но в крайна сметка се справи.

17'
  • Първа хубава възможност и за Берое. Иван Бандаловски намери в наказателното поле Ибрахима Конте, той стреля слабо, а Благой Макенджиев изби. Той обаче само отклони топката леко, а ако я беше избил по-силно, тя щеше да отиде на крака на непокрития пред голлинията Мартин Камбуров.

9'
  • Хубава възможност за Дунав. Центриране в наказателното поле намери Стефан Христов, който стреля с глава, но Душан Перниш спаси.

8'
  • Първи точен удар в мача. Отправи го Мартин Камбуров с глава след центриране от корнер, но изпълнението му беше крайно слабо и не затрудни Благой Макенджиев.

6'
  • Първи удар в мача и първа съдийска грешка. След центриране от пряк свободен удар на Стефан Христов, топката беше центрирана в наказателното поле, но Георги Ангелов от състава на Берое изчисти в корнер. Реферът обаче даде аут.