• Петър Атанасов излезе на чиста голова позиция, стреля добре след пас на Златински, но Иванов направи блестящо спасяване.

61'
  • Смяна в състава на Етър. Крис Гади влиза, излиза Дино Мартинович

• Доминик Янков изравни резултата, след като съумя да преодолее Скерлев и с елегантен удар прониза вратаря на домакините

56'
  • Милчо Ангелов се впусна в опасна атака за домакините, преодоля няколко бранители на Ботев Враца, но беше отчаят от отличната игра на Костов, който спря удара му.

53'
  • Жълт картон за Красимир Станоев

51'
  • Смяна в Етър, на мястото на Боджадж влиза Ковачев

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Корнер за Етър. Иван Стоянов центрира, но не последва опасност за вратаря на гостите

45+1'
  • Добавеното време на първата част е 2 минути

44'
  • Опасен удар на Генов с глава, топката мина встрани от вратата на Иванов

40'
  • Боджадж падна в наказателното поле на Ботев Враца след сблъсък със съперников играч, но дузпа в полза на домакините не последва

39'
  • Корнер за Ботев Враца, отново нищо интересно пред Иванов

37'
  • 36'
  • Корнер за Ботев Враца. След центрирането Венци Керчев прати топката в аут

33'
  • Шут на Доминик Янков, който беше париран с вещина от Христо Иванов

33'
  • Яни Пехливанов откри резултата с точен удар след отлична асистенция на Милчо Ангелов, за да изведе Етър напред в резултата

29'
  • Петър Атанасов опита опасна атака за Ботев Враца, но след намеса на бранителите на домакините, топката излезе в аут

21'
  • Здравко Илиев опита изненадващ удар от над 30 метра, топката мина встрани от вратата на Иванов.

18'
  • Валери Домовчийски пред границата на наказателното поле опита да излъже 3-ма футболисти на домакините, но не сполучи и топката му беше отнета.

12'
  • Петър Атанасов опита да изведе Керчев в голова позиция, но нямаше опасност за вратата на Иванов.

9'
  • Принудителна смяна в Ботев Враца. Илия Миланов не успя да продължи играта след сблъсъка, а на негово място влезе Симеон Мечев.