• Жълт картон за Красимир Станоев за грубо влизане в краката на съперник

83'
  • Първа смяна в Славия - излиза Дарко Тасевски, влиза Владислав Узунов.

77'
  • Лекцията на Славия, в която главната роля е на Тасевски, продължава! Халфът разсече защитата на домакините  с професорски пас към Ради Кирилов, който върна успоредно топката към Йомов, но бившият национал Иван Иванов изби под носа му с майсторски шпагат.

73'
  • Страхотно спасяване на Христо Иванов, който изби удар на Ради Кирилов в левия му ъгъл.

62'
  • Първа опасна атака на Етър за втората част. Дани Младенов омекоти топката пред наказателното поле за връхлитащия Бодадж, но силният му шут бе блокиран от защитник на Славия.

59'
  • Напрежението в играта на Етър е огромно - домакините грешат почти всеки втори пас и не намират начин да противодействат на играта на Славия.

57'
  • "Белите" продължават да диктуват ритъма на игра и спокойно "плетят" комбинации, в основата на повечето от които е Дарко Тасевски.

54'
  • Жълт картон за Милен Гамаков от Славия.

47'
  • И второто полувреме започна с пропуск на Славия. Велковски нахлу отляво и върна отлично топката в наказателното поле, но двама от неговите съотборници се разминаха с топката.

46'
  • Начало на втората част

45+2'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Първа смяна в мача и тя е за Етър. На мястото на Румен Руменов влиза Светослав Ковачев.

45'
  • По всичко личи, че Румен Руменов няма да може да продължи мача и ще трябва да бъде заменен

44+2'
  • За пореден път Ради Кирилов се измъкна на левия фланг зад защитита, върна удобна топка към Мицански, но нападателят стреля в ръцете на вратаря Иванов

44'
  • Милчо Ангелов се опита да изненада вратаря на Славия Георгиев, но без успех

39'
  • Етър е в нокдаун, след като получи втори гол. Отбеляза го Илиян Мицански, но в основата му отново беше Георги Йомов. Безобидно на пръв поглед центиране на Велковски в наказателното поле, доведе до суматоха в защитата на Етър, предизвикана от напористия Йомов. За капак Крум Стоянов се опита да върне нескопосано към своя вратар и дебенещият Мицански бутна топката в мрежата за 0:2.

27'
  • Първо сериозно положение пред вратата на гостите. Боджадж намери на десния фланг Крум Стоянов, който без забавяне центрира в наказателното поле, но ударът с глава бе спасен с крак от националния вратар Георги Георгиев.

20'
  • Нападателят на Славия Ради Кирилов получи "подарък" от Здравко Илиев на левия фланг, напредна, но шутира слабо и стражът на Етър Христо Иванов улови без пробелми

17'
  • Гол за Славия! "Белите" нанасят своя удар още в началото на мача. Дарко Тасевски намери непокрития Георги Йомов, който с премерен диагонален удар откри резултата.