• Това бе всичко от мача във Велико Търново.

• Елвис Ману намери по прекрасен начин непокрития Чибота, който с фирмено докосване по земя прати топката в долния ляв ъгъл на Господинов.

• Елвис Ману пък прави своя дебют, влизайки на мястото на Алекс Сантана.

• Двойна смяна за Лудогорец. Дяков заменя Каули.

86'
  • Още една смяна за Етър. Иван Петков влиза на мястото на Мариян Иванов.

85'
  • След като Иванов първоначално пресече подаване на Чибота, топката се озова у Кешеру, който без да се замисля отправи силен шут по земя с левия крак, с който препарира Господинов и откри резултата.

80'
  • Недялков навлезе в пеналтерията и опита центриране, но топката бе избира в ъглов удар. Центрирането на Чибота на първа греда обаче бе изчистено.

78'
  • Кешеру бе изведен на стрелкова позиция в наказателното поле, но не успя да си поеме по добър начин топката и защитник изби в корнер. След неговото изпълнение Григоре се извиси над всички и отправи силен удар, но Анатоли Господинов се отличи със страхотно спасяване.

73'
  • Нова смяна. Здравко Запрянов излиза, а на негово място влиза Кольо Станев.

71'
  • Първа рокада в състава на домакините. Стелиян Добрев излиза, а на негово място влиза Валентин Йосков.

67'
  • Клаудиу Кешеру изпълни пряк свободен удар, след който обаче топката профуча леко встрани от лявата греда на Господинов.

65'
  • Мавис Чибота пък заменя Бернард Текпетей.

63'
  • Втора смяна за Лудогорец. Недялков влиза на мястото на Тауата.

63'
  • Кешеру влиза на мястото на Жоржиньо за освежаване на атаката на Лудогорец.

57'
  • Старт на второто полувреме в Търново.

45+2'
  • Това бе всичко най-интересно от първата част в старата столица.

45+2'
  • Козмин Моци също получава жълт картон след груба игра срещу противников играч.

42'
  • Праслав Боруков е санкциониран с жълт картон заради нарушение срещу Текпетей.

39'
  • Ихинио Марин отново се оказа на най-добрата позиция за гол, но неговият опит с левия крак бе избит в ъглов удар. След неговото изпълнение обаче бе извършено нарушение в атака срещу Анатоли Господинов.

35'
  • Никола Колев пое топката и шутира с десния крак отдалеч, но тя излезе на сантиметри в аут.

32'
  • Текпетей копна топката над защитник и опита да намери Марин, но противниковият играч все пак изби в корнер. След него обаче отбраната се справи с опасността.

27'
  • Ъглов удар за Етър. Дани Пехливанов центрира на първа греда, но коженото кълбо бе изчистено в тъч.

17'
  • Моци намери Марин в наказателното поле, испанецът стреля от близка дистанция, но Господинов спаси.

9'
  • Първо статично положение за гостите. Каули центрира на първа греда след корнер, топката бе отклонена към Жоржиньо, който отправи изстрел с глава, но в аут.

5'
  • Ихинио Марин имаше първата възможност за гол в мача, но ударът му мина високо над вратата, след като бе притиснат от двама бранители.