• 69’ Даниел Младенов
  • 82’ Милчо Ангелов
  • Край на срещата!

90+2'
  • След подаване от корнер Диян Димов стреля с глава под гредата, но Христо Иванов изби в нов ъглов удар. След него не последва нищо опасно.

88'
  • Иван Стоянов влезе в игра на мястото на Даниел Младенов в тима на Етър.

83'
  • Милчо Ангелов направи резултата "класически" за Етър! Трети пореден голмайстор за домакините в срещата. Това стана факт, след като акция отдясно позволи на Здравко Илиев да центрира остро полувисока топка, която умело бе засечена от нахлуващия мощно в наказателното поле Милчо Ангелов за 3:0.

82'
  • Исмаил Иса влиза на мястото на Красимир Станоев в тима на Дунав.

80'
  • Диян Димов засече с глава подаване от корнер, но топката прелетя в аут.

76'
  • Никола Колев се появява в игра за сметка на Румен Руменов в тима на Етър.

70'
  • Даниел Младенов покачи аванса на Етър! Страхотна контраатака на домакините даде шанс на Крум Стоянов да напредне в половината на Дунав. В ситуация 3:1 играчи за Етър пред наказателното поле на съперника Стоянов комбинира с Даниел Младенов. Той пое с едно докосване и с второто вече бе изпратил кълбото в долния ляв ъгъл на вратата на Макенджиев. Топката се отби в левия страничен стълб, но все пак влезе в мрежата.

69'
  • Драгош Фирцулеску шутира от дистанция, но Христо Иванов улови кълбото.

65'
  • Христо Попадийн от Дунав получи жълт картон.

64'
  • Веднага след като се появи в игра, Н'Диайе засече с глава подаване от свободен удар, но топката премина с малко в аут.

61'
  • Диян Димов от Дунав бе заменен от Мухамаду Н'Диайе.

60'
  • Драгош Фирцулеску замени Александър Исаевски в тима на Дунав.

55'
  • След корнер топката стигна до Крум Стоянов. Той опита подаване от левия фланг, но топката прелетя високо в аут.

53'
  • Гол на Флорент Боджач дава преднина на Етър! Лошо изчистване на бранителя на Дунав Русе Георги Динков позволи топката да падне на крака на Боджач. Той шутира от границата на наказателното поле, топката рикушира в бранител на гостите и се спря в мрежата зад Макенджиев.

47'
  • Милчо Ангелов от Етър влиза на мястото на Аласана Мане.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Румен Руменов отново опита мерника си с фронтален удар от границата на наказателното поле, но топката бе насочена леко и неточно и премина в аут.

44'
  • Аласана Мане стреля от дистанция, но топката премина встрани от вратата на Макенджиев.

32'
  • Ахмед Ахмедов отправи първия точен удар за Дунав, след като получи подаване отляво и стреля с глава. Христо Иванов обаче улови без затруднения.

28'
  • Прекрасно центриране на Мане от корнер позволи на Младенов да се извиси сред купа от играчи и да стреля с глава. Макенджиев обаче отново следеше ситуацията и изби в корнер. След него не последва нищо опасно за тима на гостите.

17'
  • Етър притисна своя съперник, а ситуациите започнаха да се редят една след друга. Сега Руменов стреля от границата на наказателното поле, но Макенджиев протегна ръце. Топката обаче бе избита лошо и без малко да попадне на крака на Боджач. Бранител на Дунав обаче бе на място и изчисти в корнер в последния момент.

16'
  • Удар на Георги Сърмов от дистанция, но в аут.

11'
  • Светослав Ковачев от Дунав падна в наказателното поле на домакините, но съдията посочи играта да продължи.