• Втори жълт и съответно червен картон за Иван Бандаловски! Берое остават с десет души на терена

70'
  • Трета и последна смяна за гостите. Ибрахима Конте влиза на мястото на Иван Минчев

69'
  • Страхотен пропуск на Мартин Камбуров! Централният нападател не успя да засече по-най добрия начин една центрирана топка и от точката за дузпа прати топката над вратата

68'
  • Жълт картон и за Иван Бандаловски

66'
  • Неточен изстрел на Педро Еуженио

63'
  • Първа смяна за Етър. Кольо Станев влиза на мястото на Здравко Илиев

62'
  • Шанс за Берое да изравни! Между трима Мартин Камбуров успя да пробие между трима, но в последния момент защитник на Етър направи шпагат и изби в корнер. След неговото изпълнение не последва нищо интересно

59'
  • Чудесен шанс за Етър! Румен Руменов подаде на Ивайло Димитров на стрелкова позиция, но последния стреля слабо във вратаря

58'
  • Първи жълт картон и за домакините. Получава го Иван Иванов

54'
  • Жълт картон за резервата Ерол Алкан от Берое

53'
  • Още една смяна за Берое. Виктор Генев напуска терена, на негово място влиза Ерол Аркан

46'
  • Вандерсон Коста влиза на мястото на Рубен Бригидо

46'
  • Начало на второто полувреме на срещата

46'
  • Край на първата част на стадион „Ивайло“

45+2'
  • Отново страхотна намеса на вратаря на домакините, след като спаси много мощен изстрел на Красимир Станоев

45'
  • Христо Иванов успя да се намеси и да избие в корнер изстрел на Педро Еуженио, който беше изведен от Иван Минчев

42'
  • Греда за Берое! Яя Меледже стреля технично от границата на наказателното поле, но Христо Иванов успя да докосне топката и да я отбие в левия страничен стълб

40'
  • Гол на Дани Младенов! След хубаво центриране отдясно на Светослав Ковачев нападателят успя да изпревари Александър Цветков и засече топката във вратата на Перниш