• Край на мача

90+4'
  • Корнер за Септември. Късо изпълнение, Крис Гади влезе в наказателното поле на Дунав, но беше затворен от бранител

90+3'
  • Пряк свободен удар за Дунав на границата на наказателното поле. След изпълнението му, бранителите на гостите се справиха и изчистиха кълбото напред.

90+1'
  • Жълт картон за Фабиано Алвеш

90'
  • Корнер за Септември. Галчев центрира, Луков боксира топката напред.

90'
  • Шут на Иса попадна право в ръцете на Георгиев.

87'
  • Корнер за Дунав. След центрирането, гостите се справиха със ситуацията

87'
  • Пряк свободен удар за Септември, Галчев центрира в наказателното поле, бранителите на домакините се справиха

85'
  • Феновете на Дунав скандират "Оставка".

83'
  • Смяна в Септември. Влиза Байду, излиза Иван Тилев

79'
  • Смяна в Септември. Чандъров излиза, влиза Димитър Костадинов

75'
  • Два поредни корнера пред вратата на Георгиев, нямаше опасност за вратата на Септември

73'
  • Шопов с отличен удар пробва да намали резултата, но Георгиев изби в корнер

72'
  • Карагарен се освободи от играч на Септември, но стреля високо над вратата.

70'
  • Смяна в Дунав. Костадинов влиза, излиза Васев

68'
  • Фабиано Алвеш имаше нужда от лекарска помощ

67'
  • Карагарен отправи остър диагонален удар към Георгиев, но кълбото излезе в аут

64'
  • Смяна в състава на Септември. Излиза Будинов, влиза Мартин Тошев

62'
  • Корнер за Дунав. След изпълнението не последва опасност за Георгиев.

60'
  • Корнер за Дунав. След изпълнението гостите се справиха със ситуацията.

57'
  • Пряк свободен удар за Септември. След изпълнението Луков спаси

56'
  • Смяна в Дунав. На мястото на Попадийн влиза Ненов

55'
  • Шопов опита да изведе Ндиайе в наказателното поле на Септември, но Георгиев спаси.

54'
  • Далечен удар на Божидар Васев попадна в ръцете на Георгиев

53'
  • Пряк свободен удар за Септември, Гади не намери добро продължение на атаката, след центрирането в наказателното поле на Дунав

50'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Пряк свободен удар за Дунав, след като Алвеш фаулира Зитуни. Шопов стреля в стената изградена от футболистите на Септември

45+3'
  • Хубав шут на Галчев, но Луков го обезсърчи със спасяването си.

45+1'
  • Мирослав Будинов с жълт картон за нарушение

43'
  • Корнер за домакините, центриране на първата греда, отбраната на гостите се справи

42'
  • Далечен удар на Зитуни беше отразен от Георгиев, а топката се отклони от гредата и излезе в корнер

41'
  • Галчев с глава стреля след отлично центриране на Тилев, но кълбото мина малко над напречната греда.

40'
  • Пряк свободен удар изпълнен от Галчев, топката мина встрани от вратата.

38'
  • Отлично центриране отляво прати топката към наказателното поле, но ударът на Иса не намери целта

37'
  • Борис Галчев има нужда от лекарска помощ, след като беше ритнат от съперников играч

35'
  • Васил Шопов стреля акробатично към вратата на Георгиев, но той улови топката

30'
  • Смяна в Дунав. На мястото на Димов, който се контузи, след като получи удар в главата, влезе Зитуни

26'
  • Септември направи резултата 2:0, след като при удар на Будинов, топката се отклони от Михаил Милчев и влетя в мрежата на Луков.

23'
  • Корнер за Септември, центриране към близката греда, но бранителите на домакините се справиха.

21'
  • Диян Димов има нужда от лекарска помощ

19'
  • Крис Гади откри резултата за Септември, след като получи перфектен пас от Галчев и матира Луков.

15'
  • Попадийн има нужда от лекарска помощ

13'
  • Корнер за Дунав. Шопов центрира, но септемврийци се справиха

12'
  • Иса падна в наказателното поле, след сблъсък със Стоичков, но Кабаков отсъди корнер, а не наказателен удар. След изпълнението му гостите се справиха със ситуацията.