• А Тибо Вион го последва.

90+4'
  • Йоргос Катсикас също видя жълтия картон.

90+4'
  • ГООООООООЛЛЛЛ!!! Карло Мухар изведе Йоан Баи вдясно, а крилото центрира към Георги Йомов, който ще запомни своя юбилеен 150-и мач с червената фланелка с гол и асистенция.

90+3'
  • Мики Орачев също не остана по-назад.

90+1'
  • Томас Лам допусна фрапантна грешка, връщайки рисковано към Бусато. Стражът не успя да засече и топката излезе в ъглов удар.

89'
  • Христо Иванов бе официално предупреден.

86'
  • Греъм Кери отстъпи мястото си на Жеферсон.

80'
  • Валентин Николов замени Матеус Дуарте.

78'
  • Засада! Оставен напълно сам, Октавио преодоля Бусато и прати топката в мрежата му, но голът бе отменен заради засада.

71'
  • Александър Александров стреля директно от пряк свободен удар, но Густаво Бусато отрази с лекота.

69'
  • Греъм Кери падна на тревата в очакване на сигнал за дузпа след съприкосновение с Божидар Кацаров, но Станимир Тренчев подмина ситуацията.

67'
  • Смяна при гостите! Раел Лолала отстъпи мястото си на Христо Иванов.

65'
  • Октавио отправи прецизен пас, но нито Пинсон, нито Лолала достигнаха до топката, тъй като Густаво Бусато излезе разчетено и свърши "черната" работа на защитата.

55'
  • Греъм Кери получи жълт картон.

54'
  • ГООООООООЛЛЛЛ!!! Йоан Баи отправи страхотно подаване между линиите към Георги Йомов, който не се полакоми и подаде към Кайседо, за да може еквадорецът да отбележи пореден гол за сезона.

48'
  • Начало на второ полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+6'
  • Отменен гол! Йоан Баи вкара топката в мрежата на Александър Любенов, но след проверка с ВАР попадението бе отменено заради игра с ръка на Жорди Кайседо.

44'
  • Втора принудителна смяна за домакините! Амос Юга отстъпи мястото си на Иван Турицов.

43'
  • Локо Сф оцеля! Тибо Вион опита да центрира отдясно, топката рикошира в крака на Пинсон и нацели десния страничен стълб. Кълбото достигна до Греъм Кери, чийто удар обаче бе блокиран.

41'
  • Матеус Дуарте получи първото официално предупреждение в мача.

40'
  • Йоан Баи адресира страхотен пас към Георги Йомов, който не успя да стреля, тъй като Александър Любенов излезе навреме и затвори българския национал.

39'
  • Александър Александров пое пас, залъга "червената" защита и моментално стреля към вратата на Бусато, но кълбото мина встрани.

37'
  • Възможност! Тибо Вион стреля мощно от границата на наказателното поле, но Александър Василев изби в корнер.

36'
  • Матеус Дуарте засече центриране от корнер, само за да достави топката на Амос Юга, който я прати далеч от целта.

34'
  • Шанс! Мики Орачев центрира от свободен удар към Лолала. В опит да изчисти Карол Метс свали топката за Матеус Дуарте, чийто изстрел премина на косъм от страничния стълб.

26'
  • Раел Лолала напредна по десния фланг и центрира към наказателното поле, право на главата на Тибо Вион.

21'
  • Жорди Кайседо опита да поеме подаване на Амос Юга, но Раел Лолала демонстрира умения в защита и не позволи на нападателя да отправи изстрел.