• Две минути добавено време на срещата

90+1'
  • Последна смяна за ЦСКА. Официален дебют за Томи Юрич. Той заменя Тони Уот

77'
  • ЧЕТВЪРТИ ГОЛ ЗА ЦСКА! Евандро отбелязва след груба грешка на вратаря Кацарев! Евандро получи подаване в наказателното поле и стреля. Зюмбулев опита да избие, но докосна леко топката и тя премина покрай Кацарев, който не успя да изчисти

74'
  • Последна смяна за Витоша. Запро Динев заменя Атанас Кабов

72'
  • Рубен Пинто стреля опасно към вратата на Витоша, но Кацарев спаси акробатично

65'
  • Евандро се появява на терена. Вив Соломон-Отабор напусна

62'
  • Първата ситуация за Витоша дойде чак в 54-ата минута. Резервата Теофилос Курупис стреля от фаул, но Бусато изби. Веднага след това Кочилов опита изстрел, но след рикошет в играч на домакините топката излезе в корнер

54'
  • Втора смяна за гостите. Теофилос Курупис сменя Тодор Гочев

53'
  • Вив Соломон-Отабор прехвърли Кацарев, но топката удари напречната греда.

52'
  • 120 секунди след началото на второто полувреме ЦСКА нов шанс за гол. Тони Уот отне топката, напредна и подаде на Рубен Пинто, който остана сам срещу вратаря Кацаров и стреля, но стражът изби в ъглов удар

47'
  • Първа смяна и за Витоша. Григор Долапчиев влиза на мястото на Даниел Кутев

46'
  • Първа смяна в двубоя. Тя е за домакините. Рубен Пинто заменя Жанио Бикел

46'
  • Начало на втората част на стадион „Българска армия“

46'
  • Край на първото полувреме – 3:0!

45+1'
  • Две минути по-късно „червените“ пропуснаха нова възможност за гол. Тони Уот изведе с пета Али Соу очи в очи срещу Кристиан Кацарев, но нападателят стреля покрай лявата греда

41'
  • ТРЕТИ ГОЛ ЗА ЦСКА! Кристиян Малинов прави резултата 3:0! Вив Соломон-Отабор подаде в наказателното поле, за да може топката да стигне до Кристиян Малинов и без забавяне той разстреля Кацарев за 3:0

39'
  • След първия половин час на двубоя ЦСКА държи мача под пълен контрол

30'
  • Първи жълт картон в срещата. Получава го Тодор Гочев за гостите

22'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ЦСКА! Раул Албентоса удвоява резултата! Греъм Кери центрира от корнер, а Раул Албентоса скочи най-високо и вкара с глава - 2:0.

19'
  • ЦСКА продължи да търси нов гол и само четири минути по-късно изпуснаха нова възможност. Брадли Мазику проби и центрира по земя за Али Соу. Гамбиецът стреля от 12-нита метра, но Кацарев успя да избие удара в ъглов удар.

14'
  • Домакините можеха бързо да вкарат и втори гол. Раул Албентоса стреля след центриране от корнер, но шутът му с десния крак премина над напречната греда.

10'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Тони Уот даде аванс на „червените“ още с първия точен удар в мача! Греъм Кери напредна по фланга и отправи диагонален изстрел от 20-тина метра. Вратарят на Витоша Кристиан Кацарев първоначално успя да спаси, но след това отбитата топка стигна до Тони Уот, който отблизо отбеляза за 1:0