71'
  • Жълт картон за Юга след нарушение срещу Галин Иванов

67'
  • Мачът предлага здрави сблъсъци и единоборства по терена

• Йомов получи отличен пас от Соу, но си спря топката с ръка и атаката пропадна.

59'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА 1948 за нарушение срещу Галин Иванов. След изпълнението не последва опасност за Бусато

58'
  • Александров потърси Камбуров в наказателното поле на ЦСКА, но нападателят на гостите не съумя да стигне до кълбото и то излезе в аут

56'
  • Центриране на Синклер, топката попадна в ръцете на Наумов

54'
  • Удар на Санкаре, топката попада в ръцете на Наумов

50'
  • Старт на втората част

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Удар на Йомов с външен фалц, топката излезе в аут

45+2'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението отбраната на гостите се справи

45+1'
  • Корнер за ЦСКА 1948, Иванов пусна тънък пас към Шопов, но атаката приключи без да създаде опасност за вратата на Бусато.

45'
  • Жълт картон за Йомов

39'
  • Галин Иванов падна в наказателното поле след като беше побутнат от Юга, но съдията остави играта да продължи

36'
  • Жълт картон за Бастунов за нарушение

33'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА 1948. След изпълнението отбраната на домакините се справи

22'
  • Занев получи жълт картон

21'
  • Доста неточен удар на Тиаго

20'
  • Али Соу откри резултата в полза на ЦСКА. Той получи отличен пас, който го изведе срещу Наумов, нападателят преодоля вратаря и се разписа

18'
  • Удар на Юга, топката се отклони от Санкаре и излезе в аут.

16'
  • Соу потърси Йомов в наказателното поле на ЦСКА 1948, нямаше опасност за Наумов.

14'
  • Свободен удар за ЦСКА 1948 близо до границата на наказателното поле, след изпълнението на Галин Иванов топката нацели стената, а след това нямаше опасност за Бусато.

10'
  • Гущеров и Бусато в спор за топката в наказателното поле на ЦСКА, в крайна сметка вратарят се докопа до нея след сериозни перипетии

7'
  • Корнер за ЦСКА 1948. След центриране на Галин Иванов, Йомов изчисти напред кълбото

5'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА 1948 след нарушение на Матей срещу Галин Иванов. След изпълнението не последва опасност за вратата на Бусато.