• Карол Метс получи жълт картон минути след влизането си в игра.

• Брадли Мазику даде преднина на ЦСКА след дбра атака и силен удар отблизо.

• Жълт картон и за Пламен Крумов.

75'
  • 60 секунди по-късно и Йомов стреля отблизо, но не улучи вратата на Караджов.

74'
  •  Добра атака на "червените" минала през Варела и Вилдшут завърши с удар на Кайседо отблизо, но стражът на Арда се намеси отлично.

73'
  • Иван Тилев замени Жуниньо.

68'
  • Иван Караджов получи жълт картон след като опита да бави времето умишлено.

67'
  • Светослав Ковачев смени Спас Делев.

64'
  • Спас Делев стреля опасно от фал около 3 минути след попадението на Кайседо, но Бусато изби.

57'
  • Мазику също видя жълтия цвят на картона четвърт час след почивката.

57'
  • Закъснял шпагат на Матей му донесе жълт картон.

55'
  • Жорди Кайседо изравни резултата след удар с глава при центиране от корнер на Йомов.