• Удар на Евандро, Караджов е на ниво за пореден път

57'
  • Спорна ситуация в наказателното поле на Арда. Мартинов опита да изчисти топката и закачи Уот, който падна на терена, но съдията не отсъди дузпа

54'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. След центрирането отбраната на гостите се справи, а "червените" поискаха дузпа за игра с ръка.

53'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. След центрирането бранител на Арда изби в корнер

50'
  • Емил Мартинов с жълт картон за нарушение

49'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Пламен Крумов преодоля съпротивата на двама от ЦСКА, стролопи се пред наказателното поле на "червените" но съдията остави играта да продължи.

45+1'
  • След корнера нямаше опасност за вратата на ЦСКА

42'
  • Пряк свободен удар за Арда. След фалцово центриране в наказателното поле, Черниаускас изби в корнер

42'
  • Опасен удар на Малинов, топката беше спасена с вещина от Караджов

38'
  • Евандро от няколко метра стреля опасно към вратата на Караджов, той спаси ефектно. Атаката дойде след добра атака на ЦСКА по дясното крило на Уот.