• Смяна в ЦСКА 1948. Дебют за Димитър Митков, който заменя Ивайло Климентов

80'
  • Жълт картон за Юсеин за нарушение

79'
  • ЦСКА 1948 вкара втори гол от дузпа, която реализира Георги Русев. Нарушение на Балтанов срещу Топузов накара съдията Стоянов да отсъди наказателния удар.

74'
  • Смяна в ЦСКА 1948. Влиза Бастунов, излиза Денислав Александров

72'
  • Корнер за ЦСКА 1948. След изпълнението гостите се справиха

71'
  • Димитър Костадинов беше оставен непокрит в наказателното поле на ЦСКА 1948 и изравни резултата

68'
  • Нова смяна в Царско село. Влиза Попадийн, излиза Марков

67'
  • Смяна в Царско село. Излиза Лука, влиза Манев

67'
  • Корнер за ЦСКА 1948. След центрирането Пласид улови топката

61'
  • Денислав Александров пробва диагонален удар вместо да подаде към Русев, топката излезе в аут

59'
  • Пряк свободен удар за Царско село. Марков засече центриране на Даскалов, но Наумов нямаше проблеми да улови топката.

57'
  • Жълт картон за Климентов

55'
  • Дилан Мертенс опита далечен удар, топката мина встрани от вратата на Наумов

53'
  • Георги Русев стреля, ударът му е блокиран

51'
  • Смяна в състава на гостите. Кавдански заменя Педро

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45'
  • Балтанов центрира от корнер в наказателното поле на домакините, не последва нищо опасно

44'
  • Галин Иванов намери добре Георги Русев в наказателното поле на гостите, но бранителите се справиха със ситуацията

42'
  • Стефан Христов опита атака за гостите, но не съумя да затрудни бранителите на ЦСКА 1948

36'
  • Невероятен пропуск на Андерсон Кордейро, който получи отличен пас от Лука, но не съумя да насочи точен удар и вратарят спаси

29'
  • Опасен удар на Серкан Юсеин, топката профуча покрай вратата

27'
  • Жълт картон за Мертенс

26'
  • Панайотис Лука се оказа на грешното място и от крака му топката попадна във вратата на Пласид след центриране от корнер

23'
  • Георги Русев отправи отличен удар към Пласид, но вратарят съумя да избие

21'
  • Корнер за Царско село, след изпълнението отбраната на домакините се справи.

16'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА 1948. Топката е на около 20-ина метра от голлинията на Пласид, Юсеин стреля, вратарят изби акробатично

12'
  • Жълт картон за Александър Александров

9'
  • Лука стреля, топката не намери целта

8'
  • Нов корнер за домакините, след изпълнението футболистите на ЦСКА 1948 поискаха дузпа за игра с ръка на съперников играч в лицето на Балтанов, но Стоянов остави играта да продължи.