• Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Милчо Ангелов върна надеждите на Етър в мача, след като се разписа от дузпа, която беше отсъдена за игра с ръка на Марин в наказателното поле на домакините.

45+1'
  • Георги Русев получи отличен пас от Денислав Александров около точката на дузпата и прониза Господинов

43'
  • Стелиян Добрев опита центриране към Алдаир, но топката не намери адресата.

41'
  • Два поредни корнера пред вратата на Господинов. Отново след изпълнението и на двата нямаше сериозна опасност пред болярската врата

39'
  • Корнер за ЦСКА 1948, след центрирането гостите се справиха със ситуацията

34'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА 1948 почти на границата на наказателното поле. Камбуров застана зад топката, стреля отлично, но Господинов спаси ефектно.