• А Емил Янчев влезе на мястото на Даниел Димов.

• Две промени в състава на домакините! Файсел Касми замени Илиан Илиев.

• Възможност! Матиас Курьор пропусна да оформи своя хеттрик, след като не успя да се възползва добре от страхотния пас на Илиев-младши.

• Валери Христов отстъпи мястото си на Давид Кики.

• А Янко Ангелов бе заменен от Йордан Йорданов.

76'
  • Двойна смяна в лагера на гостите! Сергей Георгиев замени Николай Минков.

76'
  • ГООООООООЛ!!! Домакините организираха скоростна атака, която завърши с ново попадение за Курьор, след като топката се отби в напречната греда и влетя в мрежата на Макенджиев.

75'
  • Валери Христов получи жълт картон.

71'
  • Шанс! Исмаил Иса бе изведен от Матиас Курьор, но българският национал стреля над напречната греда.

70'
  • Леандро Андраде отстъпи мястото си на Родриго Вилела, който дебютира с фланелката на Черно море.

69'
  • Пропуск! Билал Бари стреля към вратата на "моряците", но ударът му прелетя встрани от лявата греда на Дюлгеров.

61'
  • Медицинският екип влезе на терена, за да окаже помощ на Даниел Димов, който първоначално даде знак, че няма да може да продължи двубоя, но стисна зъби и се върна в игра.

54'
  • Смяна в състава на гостите! Николай Цветков замени Димитър Илиев.

46'
  • Начало на втора част!

46'
  • Край на първо полувреме!

45+2'
  • Минимално добавено време на първата част!

45+1'
  • Исмаил Иса атакува вратата на съперника, но изстрелът му бе лесно уловен от Макенджиев.

43'
  • Цветомир Панов не остана по-назад и също получи жълт картон.

40'
  • Първото официално предупреждение в срещата бе за Янко Ангелов.

38'
  • ГООООООООЛ!!! Какво попадение на Матиас Курьор! С чудесен изстрел от границата на наказателното поле голмайсторът на варненци не остави шансове на Благой Макенджиев и удвои аванса на своите.

37'
  • Пропуск! Тони Тасев можеше да се справи по-добре с удара си от близка дистанция, но футболистът на гостите изпрати топката в тялото на Цветомир Панов.

36'
  • Шанс! Даниел Димов засече центриране на Илиан Илиев-младши, но Благой Макенджиев отрази. Последвалата ключова намеса на Александър Башлиев в последния момент опази вратата на гостите от втори съкрушителен удар.

32'
  • ГОООООООЛ!!! Леандро Андраде центрира, Васил Панайотов засече с глава и с технично изпълнение даде аванс на домакините.

28'
  • Добър пас на Тони Тасев не успя да достигне до Николай Минков, тъй като Цветомир Панов се намеси самоотвержено, опазвайки вратата на своя отбор.

24'
  • Добри начални минути за гостите, които владеят повече топката и седят повече в половината на своя съперник.