• Край на мача! Лудогорец надделя с 2:1 над Черно море!

• Жълт картон и за Якуб Швиерчок.

90+3'
  • Четири минути продължение на мача.

90'
  • Наставникът на Черно море Илиан Илиев направи куп протести към съдията и логично получи жълт картон от Ивайло Стоянов.

87'
  • Мавис Чибота също получава жълт картон за грубо нарушение.

86'
  • Марселиньо изкара на терена само десет минути. Освен с асистенция, той се отличи и с втори жълт картон за груб фаул в центъра срещу Йонуц Нягу и беше изгонен.

85'
  • Последна смяна в мача. Излиза Клаудиу Кешеру, влиза Якуб Швиерчок.

83'
  • Марселиньо също е декориран в жълто след груб фаул срещу Васил Попов.

79'
  • Последна смяна в Черно море, влиза Илиан Илиев-младши, излиза Аристот Ндонгала.

79'
  • Лудогорец прави пълен обрат! Влезлият само преди секунди Марселиньо показа огромната си класа, когато с едно прекрасно центриране от левия фланг качи топката на главата на Клаудиу Кешеру, който с прекрасен удар препарира Иван Дюлгеров за 2:1.

74'
  • Марселиньо се връща в игра месец по-късно! Плеймейкърът влиза на терена на мястото на Дан Битон.

72'
  • Прекрасна контраатака на Черно море, завърши с прекрасно подаване на Васил Панайотов, но съотборникът му с няколко сантиметра не успя да засече топката, иначе това беше почти сигурен гол.

69'
  • Страхотна възможност за Лудогорец след центрирането от прекия свободен удар, Антон Недялков отклони с глава на далечната греда за непокрития Мавис Чибота, но той не успя да засече с няколко сантиметра топката.

66'
  • Цветомир Панов получава жълт картон за груб фаул срещу Жоржиньо на тъча.

65'
  • Пламен Илиев получава жълт картон за реплика към съдията.

61'
  • Жълт картон и за Йонуц Нягу за груб фаул в центъра.

61'
  • Претенции за дузпа от играчите на Черно море. Топката удари в рамото Георги Терзиев и реферът не посочи бялата точка.

60'
  • Жълт картон за Димитрис Хантакиас за грубо влизане в тялото на Абел Анисе.

57'
  • Втора принудителна смяна за Черно море. Излиза Родриго, влиза Йонуц Нягу.

52'
  • Страхотна възможност за Черно море! Патрик Андраде изпълни пряк свободен удар отдясно и завъртя топката страхотно, но тя се отклони от лявата греда.

51'
  • Светослав Дяков получава жълт картон, след като препъна пред наказателното поле Родриго. Съвсем заслужено наказание.

48'
  • Първа смяна за Лудогорец. Излиза Яцек Горалски, влиза Светослав Дяков.

46'
  • Начало на втората част на мача във Варна!

46'
  • Край на първото полувреме на мача! Черно море - Лудогорец 1:1!

45+2'
  • Хубава възможност за Черно море, Васил Панайотов направи пробив до наказателното поле и стреля, но след рикошета топката се удари в ръката му и атаката умря.

45'
  • Уникална възможност за Лудогорец! Дълъг пас към Жоржиньо стигна до десния фланг, откъдето той пусна по въздух за Клаудиу Кешеру и той от воле щеше да разстреля Иван Дюлгеров, но младокът с крак спаси.

43'
  • Лудогорец изравнява резултата! Разградчани получиха пряк свободен удар на десния фланг на атаката, откъдето Дан Битон отправи фалцов удар. Топката мина покрай всички играчи и на двата отбора, мина под ръката на Иван Дюлгеров и се озова в мрежата му за 1:1.

32'
  • Черно море открива резултата! Страхотен пробив на Родриго, който надбяга защитата на Лудогорец и се освободи пред наказателното поле, откъдето с прекрасен фалцов удар препарира Пламен Илиев - 1:0!

28'
  • Уникален пропуск на Черно море. Родриго направи страхотен пробив и пусна за непокрития пред вратарското поле Аристот Ндонгала, но Пламен Илиев направи феноменално спасяване.

26'
  • Първа опасност за Лудогорец в мача! Дан Битон си освободи позиция на границата на наказателното поле и стреля опасно до сглобката, но Иван Дюлгеров спаси.

24'
  • В първите 20 минути домакините са изключително активни и имат преимущество, но засега няма 100-процентови положения.

20'
  • Яцек Горалски от Лудогорец получава първия жълт картон в мача.

15'
  • Първа смяна в мача. Излиза контузеният Исмаил Иса, влиза Жоржиньо.

13'
  • Първо положение в мача! Патрик Андраде от състава на домакините отправи мощен шут от дистанция, но Пламен Илиев беше на мястото си и улови.