• Това бе всичко от мача на стадион "Тича".

• Жълт картон за Павел Георгиев заради груба игра срещу съперников играч.

• Добавеното време е 4 минути.

90+1'
  • Мартин Дичев пък заменя голмайстора в мача Матиас Курьор.

90'
  • Нова смяна за Черно море. Васил Панайотов излиза и на негово място влиза Павел Георгиев.

90'
  • Дани Кики заменя Илиан Илиев.

81'
  • Спас Делев е санкциониран с жълт картон заради невъздържана реакция спрямо страничния съдия.

78'
  • Иван Тилев получи топката, напредна няколко метра и шутира с десния крак, но покрай вратата.

71'
  • Първа смяна за Черно море. Денислав Ангелов отстъпва мястото си на Мохамед Букаси.

68'
  • Четвъртата промяна е Коконов за Адад.

66'
  • Трета смяна за Арда. Желев излиза и влиза Кнежевич.

65'
  • Пореден корнер за гостите, след който Коконов отправи удар, Ганев направи добавка с глава, но твърде слаба и Дюлгеров улови.

58'
  • Втора рокада за гостите. Котев отстъпва мястото си на Иван Тилев.

52'
  • Ковачев влиза на мястото на Василев за Арда.

52'
  • След изпълнение на свободен удар от десния фланг, Васил Симеонов първоначално спаси удара с глава на Милен Желев, но впоследствие изпусна топката и Матиас Курьор бе на точното място, за да вкара за 2:0.

49'
  • Начало на втората част на "Тича".

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Илиан Илиев получи пред наказателното поле фронтално и стреля без да се замисля, но над вратата.

44'
  • Панайотов отправи над 30-метров пас по въздух, Симеонов излезе да пресече подаването, но се размина с топката, а Курьор на празна врата отбеляза по диагонала за 1:0.

31'
  • Още един ъглов удар за гостите, но този път от другата страна. Делев насочва топката към първа греда, но без успех.

30'
  • При последвалата контраатака Васил Панайотов удари страничната греда.

29'
  • Нов корнер за кърджалии от дясната страна на Дюлгеров. Спас Делев е зад топката. Тя бе насочена към далечната греда, но там нямаше никой.

27'
  • Георгиев спря по непозволен начин Илиан Илиев и получи жълт картон.

13'
  • Втори ъглов удар за гостите. Той е изпълнен късо. Последва центриране, но след разбъркване, топката е изчистена напред.

13'
  • Първо статично положение в мача. То е в полза на Арда. Делев центрира на първа греда, Милен Желев стреля с глава, но топката мина на сантиметри встрани.