• Пореден пропуснат шанс за Ботев! Тодор Неделев центрира в наказателното поле от пряк свободен удар, а там Фернандо Виана стреля с глава, но над вратата

83'
  • Пореден жълт картон за играч на гостите. Този път официално предупреден е Петър Патев

82'
  • Радослав Кирилов имаше шанс за втори гол, но страхотна намеса на Янко Георгиев, който скъси ъгъла и предотврати опасността, изчиствайки в ъглов удар. След неговото изпълнение не последва нищо интересно

75'
  • Жълт картон и за вратаря на Славия Георги Георгиев

74'
  • Последна смяна в двубоя. Владислав Узунов заменя Янис Карабельов

71'
  • Александър Тонев отправи силен изстрел, но той беше блокиран от Емил Виячки

70'
  • Галин Иванов стреля, но без особени проблеми за Янко Георгиев

68'
  • Трета и последна смяна за „канарчетата“. Никола Илев влиза на мястото на Станислав Шопов

58'
  • Втората промяна за „белите“ е напускането на Емил Стоев. Заменен е от Петър Патев

58'
  • Две смени за Славия. Първата от тях – напуска Цветелин Чунчуков, заменен е от Радослав Кирилов

57'
  • Страхотен шанс за Ботев да изравни! Марко Перван получи хубав пас от капитана Тодор Неделев. Хърватинът излъга Милен Гамаков и стреля от няколко метра, но прати топката над вратата на Георгиев

53'
  • Втора смяна за Ботев. Филип Филипов заменя Джонатан Перейра

51'
  • Първа смяна в двубоя. Тя е за домакините. Еберт Кардосо влиза на мястото на Радослав Терзиев

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • 45+6'
  • Край на първата част

45+4'
  • Тодор Неделев отправи силен удар от границата на наказателното поле, при който Георгиев първоначално не реагира добре, но след това улови кълбото

45'
  • Втори жълт и съответно червен картон за Димитър Велковски. „Белите“ остават с 10 души на терена

44'
  • Георги Георгиев изби силен удар на Марко Марин в корнер. След неговото изпълнение Кристиан Димитров стреля с глава, вратарят на Славия не се намеси по най-добрия начин и срещна гредата, след което топката се заходи по голлинията. Съдията Никола Попов даде сигнал играта да продължи, въпреки претенциите на футболистите на "канарчетата". Повторенията показаха, че голът трябваше да бъде зачетен.

41'
  • Галин Иванов е вторият футболист, който е предупреден официално

33'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Славчо Шоколаров извежда „белите“ напред. Янко Георгиев не успя да избие добре едно центриране в наказателното поле. Топката стигна до Шоколаров, който изпревари Марко Перван и вкара в опразнената врата