• Първа промяна в Славия - ветеранът Димитър Рангелов сменя голмайстора Ивайло Димитров

79'
  • Смяна в Ботев - появилият се след почивката Мишел Еспиноса излиза, а на негово място се появява Кевин Янсон

76'
  • Претенции за дузпа от страна на домакините. След центриране отдясно на Филипов, Сисе игра с топката и след това тя срещна ръката на Георги Вълчев, но съдията Волен Чинков даде знак играта да продължи

74'
  • Отново Атанас Илиев обстрелва вратата на Славия, след като бе оставен да овладее топката в наказателното поле

67'
  • Малшанс за "канарчетата"! При една от редките си атаки Атанас Илиев стреля майсторски с глава, но топката кацна на напречната греда.

64'
  • Още един пропуск за Славия! Емил Стоев проби отдясно и намери Макрилос в наказателното поле, който шутира от движение, но в аут.

62'
  • Поредна опасност пред вратата на домакините. Петер Макрилос се пребори за топката отляво и центрира меко във вратарското поле, където Младеновски с глава изчисти топката

60'
  • Неразчетено връщане затруднява максимално Аргилашки, който все пак успява да попречи на Калоян Кръстев да отправи удар към вратата му. Избитата от стража на Ботев топка попада в Ивайло Димитров на левия фланг, който шутира без забавяне, но далеч от целта

58'
  • Тежък сблъсък във въздуха  между Калоян Кръстев и Виктор Генев налага влизането на медицинските щабове на терена

52'
  • Още една промяна в състава на домакините - излиза Станислав Работов, влиза Салиф Сисе

51'
  • Първа смяна в Ботев - Мишел Еспиноса влиза на мястото на Мите Цикарски

51'
  • Бомбен шут на Шоколаров, топката минава високо над вратата на Славия

49'
  • Старт на второто полувреме в Коматево

46'
  • Край на първата част

45+1'
  • Жълт картон и за Па Конате, който задържа с ръце Петер Макрилос

45'
  • Гредата е верен помощник на Аргилашки след истински снаряд на Филип Антовски от дистанция

42'
  • Реда Рабей шутира отдалеч, топката минава покрай вратата на Славия

37'
  • Жълт картон за халфа на Славия Петер Макрилос

36'
  • Страхотна изява в защита на Петър Патев запазва резултата, след като защитникът на Славия изчисти топката пред Мите Цикарски във вратарското поле.

33'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Реда Рабей за груб фаул срещу Емил Стоев.

32'
  • Отлично центриране на Михаил Александров намира в наказателното поле Калоян Кръстев, чийто удар с глава рикошира във Виктор Генев и топката излиза в ъглов удар

29'
  • Нов пропуск пред вратата на домакините. Калоян Кръстев с глава върна топката към Макрилос, който шутира веднага, но Работов изби от голлинията.

23'
  • Гооооол! Ивайло Димитров извежда Славия напред в резултата. Нападателят засече с глава центриране на Филип Антовски отдясно и не остави шансове на Аргилашки.

14'
  • Страхотна изява на Георги Аргилашки запазва нулевото равенство в Коматево. Защитникът на Славия Емил Виячки отблизо стреля с глава, но топката бе спряна пред голлинията от чудесния рефлекс на стража на Ботев. При добавката се получи рикошет и корнер за "белите".

13'
  • Халфът на Славия Михаил Александров не успя да достигне до топката с глава и Па Конате се възползва от грешката му. Левият халф-бек на Ботев стигна до наказателното поле, но не успя да намери вярното продължение на атаката.